За п'ять годин виборів надійшло 23 повідомлення про порушення

За п'ять годин виборів надійшло 23 повідомлення про порушення

У день голосування до поліції надійшло 23 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства. Ці заяви надійшли до 13 години дня. Серед порушень — підкуп виборців.

Про це повідомив тимчасово виконувач обов'язки начальника ГУНП у Вінницькій області Руслан Мороз. За усіма фактами проводяться перевірки для подальшої правової оцінки.

— Грубих порушень, які б вплинули на хід голосування, не зафіксовано. Станом на 13.00 поліцією зареєстровано 23 повідомлення. Серед них -  інформація про незаконну агітацію, видачу бюлетенів без паспорта, підкуп виборців, розміщення агітаційних плакатів та щитів, спроба винести бюлетень та інші, — зазначив Мороз.

До речі, вранці одна виборча дільниця, що розташована на вулиці Матроса Кошки у Вінниці, після відкриття на кілька хвилин призупинила свою роботу для усунення проблеми з опломбуванням скриньки для голосування.    

Також перевіряється інформація щодо можливого підкупу виборців у Погребищенському районі. 

— За попередніми даними, близько 170 місцевих жителів напередодні дня голосування отримали по - 200 гривень за те, що проголосують за певного кандидата у народні депутати. За попередньою інформацією, що надійшла до поліції сьогодні, 21 липня, неподалік виборчої дільниці 54-річна жінка збирала підписи для підтвердження того, що люди проголосували за зазначеного кандидата. На місце події виїхали поліцейські та затримали правопорушницю. У неї вилучили списки людей, які отримали гроші, та копії їх паспортів. Зараз затримана надає покази слідчим. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Деталі у відео:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:03 Все більше вінничан відкривають власну справу: ФОПів стало на 40% більше photo_camera 09:44 Без води та світла. Адреси, де 2 січня у Вінниці триватимуть ремонти мереж 09:23 У Вінниці прощаються з морським піхотинцем Олександром Олійником 08:14 2 січня — час ставити цілі на рік. Історія, прикмети та заборони Від читача 19:19 Російська історія про «спробу України вбити Путіна» дроновою атакою — це груба й примітивна брехня 21:00 Під колесами Honda загинула пенсіонерка у Тульчинському районі 20:03 «Було троє кошенят — Димок, Шипучка і Карамелька». За рік у вінницькому притулку врятували понад 1 500 тварин 19:08 Мотоциклом по воді, герб із 1593 студентів: добірка рекордів України, які встановили вінничани photo_camera 18:32 Небайдужі сусіди врятували життя літній жінці на вулиці Пирогова 18:10 У Немирівській громаді легковик врізався в дерево — загинула пасажирка 18:09 ТОП-10 спортивних подій Вінниччини у 2025 році. Рейтинг RIA/20 хвилин 17:52 Що подивитися у новорічні свята: добірка фільмів для теплих емоцій 17:05 Де взяти піщано-сольову суміш у Вінниці під час ожеледиці: поради мешканцям приватного сектору 16:50 Ненависть до СРСР, тотальний дефіцит, Незалежність. Пригадуємо, яким для вінничан видався 1991 рік 16:00 Житло дорожчає: як змінилися ціни на квартири у 2025 році photo_camera 15:22 Еспресо як барометр цін: скільки нині коштує кава у Вінниці 14:29 Кулі на вулицях, у домівках і магазинах: найгучніші випадки стрілянини на Вінниччині у 2025 році 14:02 Після вбивства переховувався понад пів року: затримали 43-річного рецидивіста 13:05 З нового року змінюються тарифи на електрику. Скільки доведеться платити споживачам? 12:28 Страшна аварія на трасі Могилів-Подільський — Житомир: Toyota не розминулась із легковиком
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up