З фальшивими правами, номерами та «під кайфом». На Київській ловили водія Chevrolet

З фальшивими правами, номерами та «під кайфом». На Київській ловили водія Chevrolet
  • На місці події на чоловіка інспектори склали чотири протокол. Також до нього приїхала слідчо-оперативна група.

Інцидент стався вранці 6 травня на вулиці Київській. Про подію розказує Патрульна поліція Вінницької області.

— Патрульні помітили автомобіль Chevrolet Cruze, який знаходився в орієнтуванні, оскільки рухався з номерним знаком, що йому не належить. Окрім цього, на автівці були увімкнені спецсигнали синього та червоного кольору. Поліцейські зупинили порушника, — йдеться у повідомленні. — Під час перевірки документів патрульні помітили ознаки підробки посвідчення водія, яке пред'явив кермувальник. Інспектори з'ясували, що він взагалі не отримував водійського посвідчення. 

Також водій мав явні ознаки наркотичного сп'яніння. Спочатку чоловік погодився пройти огляд, але в останній момент передумав.

У результаті на 36-річного водія автомобіля Chevrolet Cruze патрульні склали:

  • протокол за керування в стані наркотичного сп'яніння,
  • протокол за порушення вимог законодавства щодо встановлення і використання спеціальних світлових пристроїв,
  • винесли постанову за номерний знак не належить цьому транспортному засобу,
  • постанову за те, що не має права керування транспортним засобом.

— На місце події прибула слідчо-оперативна група для встановлення подальших обставин справи, — додають у поліції.

 

Читайте також:

Загинув через необережність. Рятувальники у палаючому будинку виявили тіло чоловіка

На Ладижинській ТЕС стався витік газу та пожежа. Четверо людей отримали опіки

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 11 по 18 травня, які ви могли пропустити 20:03 Вітамін D, серотонін і сон: чому організму потрібне світло photo_camera 19:04 На території Чечельницької громади прибрали стихійне звалище відходів photo_camera 18:05 У Жмеринському районі незаконно видобували пісок і суглинок Від читача 13:08 СБУ провела семінар-тренінг з кібербезпеки для ІТ-фахівців Вінниччини 17:05 Лісівники висадили понад 2,6 мільйона дерев на Вінниччині play_circle_filled 16:16 «Доступні ліки» розширили. Що тепер є в переліку препаратів зі знижкою? 16:06 Вокзал-пароплав у Жмеринці: історія однієї з найкрасивіших станцій України photo_camera 15:12 Вінниччину чекає нестійка погода: коли прогнозують дощі та грози 15:09 Вінничани вибороли десятки нагород на Чемпіонаті Європи з козацького двобою 15:05 У Вінниці жіночий монастир змінив статус на чоловічий 14:23 «Дастер» за мільйон хоче купити Вінниця військовим — подробиці 14:12 Для ОСББ у Вінниці відкрили програму безвідсоткових позик 13:13 Вінницький ліцей №22 передав військовим два позашляховики 12:12 Яких змін ви хочете у Вінниці? Ми запитали 12:04 Шрифт Брайля, підйомники та широкі проходи: у Вінниці перевірили банки photo_camera 11:06 Юшка, чай і психологічні практики: у Вінниці підтримали ветеранів Нацгвардії photo_camera 10:41 У мера Вінниці — новий заступник. Він буде відповідати за медицину 10:05 У селі Гвоздів зустріли військового, який понад два роки був у полоні photo_camera 09:08 На Вінниччині чоловік із порушенням слуху став трактористом photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up