Ямпільського поліцейського, який бив затриманого та змусив присідати, візьмуть під варту

Ямпільського поліцейського, який бив затриманого та змусив присідати, візьмуть під варту
  • Торік у мережу виклали ролик, де видно, як поліцейський знущається над затриманим.
  • Цей інцидент так просто не минувся правоохоронцеві — йому оголосили підозру та планують арештувати.

Відбулася подія влітку у Ямполі. Тоді за фактом знущань над затриманим розпочали службове розслідування, й ось — є результат.

«Встановлено, що співробітник Ямпільського відділення поліції Могилів-Подільського відділу поліції ГУНП області умисно, безпідставно наносив удари громадянину гумовим кийком та погрожуючи заподіянням тілесних ушкоджень, примушував його виконувати фізичні вправи — присідання, — розповідають сьогодні в прес-службі прокуратури області. — Працівнику поліції повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого за частиною другою статті 365 Кримінального кодексу України».

Також в прокуратурі поінформували, що вже направили до суду клопотання про обрання підозрюваному найбільш суворого запобіжного заходу — взяття під варту. Оперативне супроводження в провадженні здійснюють співробітники Внутрішньої безпеки Нацполіції.

Більше про знущання ямпільського поліцейського над затриманим читайте у ці статті: «Ти тут сидиш нах*й. Ти поняв?!»: поліцейський бив чоловіка кийком та змусив присідати.


 

Читайте також:

На Келецькій затримали студента-наркоторговця. Він встиг зробити сім «закладок»

«Загрожували життю і здоров’ю громадян»: закрили чергові нелегальні АЗС

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Nom
    О как подставели крассиво!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:25 Браконьєри активізувались. Екоінспектори зупинили незаконний вилов на Бузі 20:09 На Вінниччині затримали молдованина, який брав $17 000 за переправлення до Молдови 19:32 Гучні справи НАБУ на Вінниччині: що з ними зараз? 19:11 Ексвійськовий із Вінниччини збував гранатомети у Києві photo_camera Від читача 13:04 Організували масштабну шахрайську фінансову біржу: слідчі поліції та кіберполіцейські повідомили про підозру учасникам організованої злочинної групи 17:45 Присвятила загиблому батькові: Карина Медведська встановила рекорд України з присідань photo_camera 17:32 «Платному паркуванню бути?» — вінничани висловили свою думку, але рішення ще попереду photo_camera 17:13 Отруєння шаурмою в Калинівці: працівник фаст-фуду отримав 240 годин громадських робіт 16:26 Жінка кинулася в палаючу літню кухню, щоб врятувати свого собаку 15:11 Надзвичайники витягли «швидкі» з болота: пацієнти доправлені до лікарні photo_camera 14:18 Небезпечна знахідка біля ставка: сапери ДСНС ліквідували артснаряд photo_camera 14:14 Квитки на приміські поїзди у Вінниці тепер можна купити онлайн: як працює нова система 13:13 Під Вінницею машина «вилетіла» на відбійник: рятувальники діставали водійку play_circle_filled photo_camera 12:45 Загинула медикиня і доброволиця ЗСУ 26-річна Ярина Мруць з Іллінців 11:41 Майже 1,5 мільйона гривень витратять на систему доступу в міськраді 11:11 ДТП біля Носківців: постраждали п’ятеро людей, серед них діти photo_camera 10:40 Новорічний корпоратив 2026 у Вінниці. Де зустрітися з колегами і за скільки? (партнерський проєкт) 10:10 В центрі контролю хвороб з’явився безіменний рудий кіт, який водить усіх охочих стежкою здоров’я 10:09 Де сьогодні лагодять водогони та електромережі (Повний список адрес) 10:00 «Знайдемо майстерню — тільки роби»: як військові дали студенту майже 200 тисяч і що сказали у банку?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up