"Взялися" за вінницького прокурора, який приховав нерухомість у Криму

"Взялися" за вінницького прокурора, який приховав нерухомість у Криму

Військового прокурора Павла Лемешева звільнили з посади та відправили на військову службу. Він підозрюється у декларуванні недостовірної інформації.

Головне слідче управління Нацполіції України отримало тимчасовий доступ до документів прокурора військової прокуратури Вінницького гарнізону Павла Лемешева. Про це стало відомо з ухвали Печерського райсуду Києва від 20 серпня, повідомляє «Главком».

У клопотанні слідчого Нацполіції сказано, що Лемешев відобразив недостовірні відомості в електронних деклараціях за 2015-2016 роки. Зокрема, в е-декларації за 2015 та 2016 роки прокурор не вніс інформацію про дві квартири площею 28,8  та 42 квадратів, які є його власності і розташовані у Севастополі. Крім цього, він не вказав дані про квартири в Алушті (Крим) та у Вінниці, якими володіє його батько Олег Лемешев.

Слідчі Національної поліції України у квітні 2018 року відкрили кримінальне провадження за статтею 366-1 КК України («Декларування недостовірної інформації»).

Варто зазначити, минулого року Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів наклала догану на прокурора військової прокуратури Вінницького гарнізону Центрального регіону України Лемешева Павла Олеговича.

Згодом прес-служба військової прокуратури Центрального регіону відреагувала на публікацію «Главкома» і підтвердила, що Лемешев більше не є військовим прокурором і направлений у розпорядження Міноборони для проходження військової служби. 

Читайте також:

Шість років дали офіцеру за привласнення 213 тисяч гривень бійців АТО

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • З.А.Глядач
    "Військового прокурора Павла Лемешева звільнили з посади та відправили на військову службу." А до того він не був на військовій службі?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Біла зала Міської думи: стіни, які пам’ятають Симона Петлюру та Юзефа Пілсудського play_circle_filled 20:05 «Дідька лисого вони одержать, а не нашу Донеччину!» — історія 23-річної офіцерки з Вінниччини 19:35 Виплати за полоненого отримала колишня: чому військовому важливо оформити шлюб офіційно 19:32 Купили за 6 млн, перепродають за 17: чи «втратила» громада Вінниці мільйони на землі у Хуторах? play_circle_filled photo_camera Від читача 22:15 ГО “Малі річки Вінниці” запрошує зіграти у настільну гру "Рекукле" 19:24 Зняв одяг на майданчику та імітував статевий акт: апеляція підтвердила вирок педофілу 19:19 Застрягли на позначці 370 тисяч мешканців. Чому населення Вінниці не збільшується 18:07 Після трьох років полону додому повернувся боєць 59-ї бригади з Могилів-Подільської громади 17:10 Стартувала операція «Первоцвіт-2026»: які квіти заборонено зривати і який штраф загрожує 16:02 У Гайсині водій вантажівки збив велосипедистку. Літня жінка загинула на місці 15:04 Зґвалтував 13-річну падчерку, поки матері не було вдома. Чоловіку повідомили про підозру 14:45 Менше дітей, більше укриттів і мільйони на ремонти. Що з освітою у Вінниці? 14:09 За ґрати на 10 років відправили винуватця ДТП, внаслідок якої загинуло шестеро людей 13:07 Водій хотів «вирішити питання» грошима: пропонував патрульним 10 тисяч 12:09 У Вінниці запускають мобільні групи для вручення повісток. Хто і як може постукати у ваш дім 11:49 ФК «Брацлав», який збирається дебютувати на професіональному рівні, переміг «Ниву U-19» 11:20 Куди вступити після 11 класу: огляд кращих навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 11:07 Затримали 33-річного чоловіка, який підірвав вибухівку у дворі приватного будинку 10:16 Під Лиманом загинув вінничанин Олександр Чорний. У Вінниці попрощаються із захисником 09:47 Ремонтні роботи 11 березня: адреси без води та світла у Вінниці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up