Вінничанин в «BMW» возив пістолет з патронами. Йому світить сім років

Вінничанин в «BMW» возив пістолет з патронами. Йому світить сім років

Вінницька поліція проводить операції щодо протидії незаконному обігу зброї. Оперативники карного розшуку та слідчі знайшли пістолет «Чеська зброя» в іномарці вінничанина.

«Вчора, 3 жовтня 2017 року,  в рамках розслідування кримінального провадження під час проведення санкціонованого обшуку в автомобілі «BMW», який належить 39-річному вінничанину,  поліцейські вилучили пістолет з написом «Чеська зброя» та магазин з набоями у кількості 5 штук», — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Зброю та патрони поліцейські вилучили та направили на експертизу.

Слідчі за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.263 КК України. За незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами загрожує позбавлення волі на строк до 7 років.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Anonymous
    но-но. там девушка. а там стрельнуть - знаешь в кого могет?
  • Name
    Просто оку*тельно! Возил себе какой нибудь пистолет в машине, никого не убил, на тебе до 7 лет тюрмы. А если ты сбил на переходе насмерть молодую девушку до 5 лет! Браво! Вот это я понимаю законы, вот это страна!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:30 Французькі волонтери завітали до Вінниці: кольори, стародруки та гуманітарні місії (соціальна реклама) 11:17 Вимкни кондиціонер в авто — соплі дитині надуєш! Ще одна порада від бабусі, яку не варто слухати 11:04 Троє людей загинули на водоймах Вінниччини за один день. Серед них — 16-річний хлопець 11:00 Чим зайняти дітей влітку. Огляд літніх таборів, гуртків у Вінниці (партнерський проєкт) Від читача 11:20 Один коментар - і шахраї вже можуть писати у директ 10:22 У Вінниці зафіксували температурний рекорд: після +34,6°C область очікує ще одну хвилю спеки 10:02 Де у Вінниці 29 червня вимкнуть воду та світло. Перелік адрес 09:33 На Соборній за ніч завершили ремонт колії, яка деформувалася через спеку play_circle_filled 09:07 У Вороновиці під час ремонту автомобіля загинув 68-річний чоловік 08:16 29 червня православні вшановують святих апостолів Петра і Павла: що варто знати про свято 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 22 по 29 червня, які ви могли пропустити 20:22 Пікнік може обернутися штрафом або в'язницею: вінничанам нагадали важливі правила 20:17 У центрі Вінниці тестують «розумні» світлофори для трамваїв photo_camera 19:08 Церковний календар на липень 2026 року: коли та що відзначаємо 18:02 Нова лікарня та реаб-центр: Вінниця шукає гроші на масштабні проєкти 17:48 Медаль за врятовані життя: Зеленський особисто нагородив майбутню медикиню з Вінниці play_circle_filled 17:37 «Глибше. Сміливіше. Щиріше»! У Вінниці триває фестиваль еротичного кіно «Best Erotic Shorts» photo_camera 17:27 На підсумковому клубному чемпіонаті із Зендокай Карате-до змагалися навіть дошколярики! photo_camera 17:08 Підпалив сухостій — заплати до 21 тисячі: на Вінниччині нагадали про великі штрафи 16:16 Тест до Дня Конституції України: наскільки добре ви знаєте Основний Закон?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up