Викрасти за 4 секунди. Вінничанин поцупив дорожній конус та отримав протокол

Викрасти за 4 секунди. Вінничанин поцупив дорожній конус та отримав протокол

Вінничани отримав протокол за те, що висунув руку з вікна авто та вкрав дорожній конус. Знайшли порушника за місцем проживання.

Інцидент стався 10 червня близько 17-ї години на вулиці Пушкіна. Про це у фейсбук пише Патрульна поліція Вінницької області.

Крадіжку зафіксували камери Ситуаційного центру. На відео видно, як водій Peugeot Expert, зупинився, висунув руку з вікна та забрав дорожній конус.

— Правопорушника знайшли його за місцем проживання. Ми й гадки не маємо, для чого 31-річному чоловікові знадобився огороджувальний конус, але за те, що вчинив дрібну крадіжку, йому загрожує адміністративна відповідальність – патрульні склали на нього протокол за статтею 51 КУпАП, — йдеться у повідомленні.

Варто відзначити, що дрібне викрадення чужого майна шляхом крадіжки, шахрайства, привласнення чи розтрати тягне за собою:

  • накладення штрафу від 170 до 510 гривень,
  • або виправні роботи на строк до 1-го місяця з відрахуванням 20-ти процентів заробітку,
  • або адміністративний арешт на строк від 5-ти до 10-ти діб.

Як чоловік поцупив конус дивіться у відео:

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (6)
  • Вячеслав
    Оперативненько, жаль камеры не фиксируют когда полисмены стреляют по детям, но даже когда фиксируют, как например они сбивают ребёнка на пешеходном переходе, то доказать их вину очень -очень сложно.У меня все.
  • Валентин
    а камери не фіксують припарковані машини на пішохідному переході??????
  • Valerii Rudkov
    Ну он вместо табуретки взял его себе ) сидеть на нем будет
    Андрій Савченко reply Valerii Rudkov
    У нас в тижень по два три штуки пропадае
  • Поpошок
    Воу воу воу, а кому належать конуси? Чому вони знаходяться на проїжджій частині?
    лишь бы как reply Поpошок
    ну да. по аналогии раз на улице стоит автомобиль - он ничей, можно брать.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Іменини у серпні 2026. Коли вітати рідних із Днем ангела 20:19 Від 80 до понад 250 тисяч гривень на рік: скільки коштує навчання у приватних школах Вінниці 19:54 Церковний календар на серпень 2026 року: коли та що відзначаємо 19:05 Літо 2026: море чи гори, або куди полетіти та поїхати відпочивати з Вінниці Від читача 09:22 Україна отримала €3,47 млрд у межах Ukraine Support Loan від Європейського Союзу 19:04 «Бізнес неодмінно відновить роботу»: як Гайсин оговтується після ворожої атаки play_circle_filled photo_camera 18:47 Вінниччину накриє сильна спека. Синоптики обіцяють до +38° 18:10 На Хлібній запровадили односторонній рух. Водіям тепер не можна їхати в бік Гоголя 17:42 Посадовцям ТЦК Вінниччини повідомили про підозри. ДБР проводить масштабну спецоперацію play_circle_filled 17:13 «Літо нашого дитинства»: вінничан кличуть на атмосферний пікнік біля Вишенського озера 16:04 Старі будинки Вінниці можуть відремонтувати за кошти громади. Як скористатися програмою 15:03 Штраф до 59,5 тисячі гривень: що мають знати підприємства про обов'язкові звіти до ТЦК 14:05 Сварка в київському готелі завершилася ножовим пораненням 51-річного вінничанина 13:28 Один аналіз може вберегти від ускладнень. Кому обов'язково варто перевіритися на гепатити 13:02 У Гайсині ліквідовують наслідки атаки: дев’ятеро постраждалих, площа пожежі — понад 750 квадратів photo_camera 12:21 Бронь, проїзд по 25, виплати від держави: Що зміниться для вінничан у серпні? 11:57 Смертельна аварія у Вінницьких Хуторах — загинув 13-річний водій мопеда 11:05 «М’ясник»: «Росіяни вже наставили пістолети» (соціальна реклама) 10:52 Акт тероризму: росіяни вдарили по відділенню «Нової пошти» у Гайсині, троє в реанімації photo_camera 10:07 Ворог атакував Вінниччину реактивним дроном: є влучання в цивільну інфраструктуру
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up