Від імені Скальського шахраї видурюють гроші на АТО та дітей з інвалідністю

Від імені Скальського шахраї видурюють гроші на АТО та дітей з інвалідністю

На Вінниччині знову з’явилися випадки шахрайства. Аферисти від імені керівників обласної державної адміністрації видурюють гроші у бізнесменів та фермерів.

— Шахраї знову від імені керівників обласної державної адміністрації вимагають гроші від представників агропромислових формувань, бізнесових кіл, нібито на термінову допомогу для учасників АТО/ООС, соціальні потреби дітей та людей з інвалідністю або  вирішення інших фінансових проблем, — розповідають у Вінницькій ОДА.

Натомість голова облдержадміністрації  Владислав Скальський наголошує, що ні він, ні його заступники, ні керівники структурних підрозділів ОДА  з подібними проханнями не звертались і не звертатимуться до громадян краю.

— У випадку виникнення  подібних ситуацій, прохання повідомити правоохоронні органи та безпосередньо довести до відома керівництва області, — радять у відомстві.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Жора
    Так это так деньги делают активисты-аферисты)))

    Я ведь верно говорю дамы Байда ,Мрига  и КО ))))

    хахаха и ещераз ха
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:02 «Нога ледве трималася»: як ветеран з ампутацією купив житло за кошти держави 21:00 Наловив на 11 тисяч: Жмеринський суд виніс вирок рибалці за вилов сіткою на річці Рів 20:05 У Подільському зоопарку показали перші прогулянки африканських черепах 19:19 Вінниця витратить на дороги майже 388 мільйонів гривень. Це рекорд за роки війни Від читача 20:47 Програми прямої підтримки українців довели свою ефективність 19:12 Сакури, платани й клени висадили у Вінниці. Де з’явилися нові зелені зони photo_camera 19:05 Вінничани активно ведуть улюбленців на щеплення: 350 вакцинацій за два дні роботи виїзних бригад play_circle_filled photo_camera 18:31 Вінниця — третя в Україні за індексом безбар’єрності: чи багато зробили в місті за два роки? 18:08 Замість випічки — контрабанда. У Могилів-Подільському митники знайшли сигарети в пачках з-під борошна 17:04 Мінус 19 кілограмів за два місяці — вінницька комікеса Анастасія Ткаченко перенесла операцію на шлунку play_circle_filled 16:13 На Старому місті оновлюють водогін. Понад 500 мешканців отримають стабільну воду 15:22 Аварія біля Марківки: 35-річний водій злетів у кювет і врізався в дерево 14:45 Куди вступити після 11 класу: огляд кращих навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 14:36 «Солодка» схема на 10 мільйонів. На Вінниччині цукровий завод три роки «обводив» податкову навколо пальця 14:02 Пішов з життя відомий нейрохірург та військовий медик Геннадій Тульчинський 13:04 Мототроща в Теплику та наїзди у Вінниці: четверо людей опинилися в лікарнях через ДТП 12:05 Виліз на будівлю і хотів стрибнути. Стали відомі подробиці інциденту біля Центрального ринку 11:05 За $6000 через Дністер намагалися переправити чоловіка за кордон — справу передали до суду 10:12 Пройшов пекло Херсонщини та Донеччини: сьогодні у Вінниці проводжають в останню путь Вадима Левчука 10:00 У пошуках школи англійської мови для своєї дитини? Зверніть увагу на огляд кращих шкіл Вінниці (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up