Вибухи на Київській: перші подробиці загорання автівок подружжя вінничан

Вибухи на Київській: перші подробиці загорання автівок подружжя вінничан
  • Сьогодні, 20 серпня 2019 року, біля «Набережного кварталу» загорілися дві іномарки.
  • Вінницька поліція розслідує обставини загоряння автівок. Розповіли перші подробиці слідства.

У вівторок, 20 серпня, близько першої години ночі до поліції надійшла інформація  про те, що біля будинку по вулиці Київській горять два автомобілі  Volkswagen Passat  та Toyota Camry.

— Виїздом слідчо-оперативної групи поліції на місці події встановлено, що вогнем пошкоджено автомобілі, які належать подружжю вінничан. На місці проведені першочергові слідчі дії, — розповіли у відділі комунікації поліції області.

В рамках розслідування кримінального провадження поліцією встановлюються  обставини та причини загоряння автомобілів .

За цим фактом слідчим відділом Киїського відділення поліції відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.194 КК України (умисне знищення або пошкодження майна). За таке правопорушення передбачено покарання  —  позбавлення волі на строк від трьох до десяти років.

Автівки спалахнули біля «Набережного кварталу». Рятувальникам вдалося запобігти перекиданню вогню на поряд розташований автомобіль «Nissan X-Trail».

У соцмережах виклали відео з місця:

 

Нагадаємо, «накрили» канал продажу зброї вінницьким бандитам.

Читайте також:              

П’яний дебошир посварився з дружиною та жбурнув гранату під будинок

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (15)
  • Лена Насиковская
    Йолки палки скільки ця влада може знущатися з рідного народу, де справедливість!!!???
    Грицько Штахета reply Лена Насиковская
    Продавай хату, катай в Америку. Хай з тебе там Трамп знущається. )))
    Ольга Щербанюк reply Лена Насиковская
    І справді при чому власне влада? Влада підпалила?
    Надя Марцева reply Лена Насиковская
    Лена Насиковская а до чого тут влада?
    Танюша Римар(Стрільчук) reply Лена Насиковская
    Вадим Вересюк Цікаво,а де були Порошенко з Гройсманом? В них алібі точно мабуть нема.А автомобілі шкода,співчуваю хазяям.
    Порфирий Веников reply Танюша Римар(Стрільчук)
    Посміхнувся при "точно мабуть" :)
    Вадим Вересюк reply Лена Насиковская
    Лена Насиковская Зеленський був в Києві. Нетаньяху підтвердив його алібі.
  • Ирина Бойчук
    Давненько таке було на Кориатовичей (Свердлова), навiть бачив один сусiд, як пiд'ïхало авто, з нього вийшов молодик, щось пiдклав пiд авто спереду, як поïхав, то почало горiти так, що згорiло авто поруч, а те,що було через пусте мiсце- вкривалося попiлом. Була нiч, годин 2-3. Спостерiгати було страшно, вогонь так швидко наганяв жар, i охоплював полум'ям аж верхiвки кущiв. Це однозначно- пiдпал, навiть до ворожки не ходи. Спiвчуваю! Певно е недоброзичлiвцi
  • Александр Залевский
    Де автівки а де набережній квартал, це парковка для відвідувачів магазину Домінік.
    Таисия Воронова reply Александр Залевский
    Александр Залевский киевская 44
  • Жора
    "В рамках розслідування кримінального провадження поліцією встановлюються  обставини та причини загоряння автомобілів ."

    ---------

    Причина загорання вот вопрос))))

    Обставини та причини .ФБР и копы в USA отдыхают))))))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:01 Християнський реабцентр, де калічили дітей: керівник роками вчиняв сексуальне насильство play_circle_filled photo_camera 10:59 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, який минає photo_camera 10:09 П’яна поїздка закінчилась трагедією: суд ухвалив вирок 09:04 На Вінниччині побільшало ДТП за участі підлітків photo_camera Від читача 08:08 Всеукраїнський турнір з цивільного права і процесу «Майстри цивілістики» відбувся! 08:04 Сьогодні вітаємо Зою та Романа. Історія та прикмети 2 травня 21:02 Опалювальний сезон 2026–2027: що оновлять і підготують у Вінниці 20:03 Ця медсестра понад 25 років працює з найважчими пацієнтами у Вінниці photo_camera 19:04 На небезпечних ділянках Вінниччини встановлюють нові знаки photo_camera 18:08 Місто в одному вагоні: чим особливий трамвайний маршрут №4 17:50 INFOBUS для міжнародних поїздок: один сервіс для різних маршрутів (Новини компаній) 17:25 Космічний портал у центрі Вінниці: розповідаємо історію і цікаві факти про наш планетарій photo_camera 17:09 Шість бригад на тисячі метрів: як ремонтують дороги області photo_camera 16:32 Оздоровлення на Вінниччині. Як отримати путівку в санаторій та які заклади області працюють 16:05 Ніж у живіт 77-річному: у селі сварка закінчилась нападом 15:24 Позашляховик врізався в рейсовий автобус біля Вороновиці. Є постраждалі photo_camera 15:15 Голодування і мітинги: як вінничани відстоювали орган у 90-х photo_camera 15:11 Відстрочки, «єБак» і дешевші квитки УЗ. Розповідаємо про зміни для вінничан у травні 15:07 Заморозки повертаються! Коли і наскільки впаде температура 14:18 Дрон зруйнував будинок на Вінниччині: поранена жінка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up