В Тульчинській РДА шукають вибухівку. Евакуювали всіх людей

В Тульчинській РДА шукають вибухівку. Евакуювали всіх людей
  • Сьогодні, 2 березня 2017 року, в 10-ій годині ранку в приміщенні Тульчинської РДА розпочалась позачергова сесія.
  • Але в 10:17 в поліцію подзвонив чоловік та сказав, що будівля замінована.

«З чотирьохповерхової будівлі поліцейські евакуювали близько 150 чоловік та обмежили доступ людей до потенційно небезпечної будівлі. На місце події направлені спеціалісти вибухотехнічної служби та кінологи», — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Поліція попереджає, що за неправдиві повідомлення про замінування передбачена кримінальна відповідальність. Згідно зі статтею 259 КК України за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності, передбачено покарання до шести років тюрми.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:02 На маршруті Camino Podolico у Жмеринському районі оновили «Зелену садибу» для туристів 16:51 Жахлива ДТП на Юності: розтрощені кілька автівок, постраждала перехожа play_circle_filled 16:08 Через ускладнення на кордоні Укрзалізниця посилила маршрут до Кишинева через Вінниччину 15:15 Від 12 до 21 мільйона гривень: як зсередини виглядають найдорожчі квартири Вінниці photo_camera Від читача 12:05 У Вінниці відбудеться безкоштовний різдвяний концерт із живою музикою та віншуваннями — як доєднатися 15:04 У Вінниці знесуть зупинку біля церкви-усипальниці Пирогова 14:22 Хвороба Лайма на Вінниччині: зафіксували 23 нових випадки 13:35 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 13:03 Дорога на Старому місті перетворилась на випробування для водіїв — вінничани просять ремонт 12:06 Прихистив гостя — залишився без грошей: у Вінниці 18-річний хлопець обікрав квартиру 11:10 Ветерани з ампутованими кінцівками у Вінниці зможуть отримати до 20 тисяч на лікування 10:09 На Привокзальній Volkswagen збив пенсіонерку, яка йшла по «зебрі» 10:00 Зберегти річку Південний Буг: депутати Вінницької обласної Ради звертаються до органів центральної влади (Пресслужба Вінницької обласної ради) 09:15 На фронті загинув тренер і суддя зі стрільби з Калинівки Віталій Медушевський 08:08 В цей день вітайте Гната та Данила. Історія, традиції та заборони 20 грудня 21:00 Новий реабілітаційний простір для захисників з’явився у Мурафській громаді photo_camera 20:03 У Хмільницькій громаді мисливці будуть відстрілювати хижаків через ризик сказу 20:00 «Цілющий ліс»: як вінницькі освітяни відновлюють психічне здоров’я дітей в часи війни (Пресслужба УФ «Благополуччя дітей») 19:19 Власна справа від 600 тисяч гривень: який готовий бізнес можна придбати у Вінниці photo_camera 18:45 «Його забрали. І доглядати матір — нікому». Як мобілізували єдиного сина хворої 81-річної жінки photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up