В Бершадському районі двоє чоловіків обікрали колишній телятник

В Бершадському районі двоє чоловіків обікрали колишній телятник

51-річний житель села Серебрія Бершадського району Вінницької області заявив в поліцію про крадіжку мотопомпи «Форте-FR20С» та акумуляторної батареї «Клема100АМ».

Керівник бершадської поліції В’ячеслав Лялюцький розказує, що зловмисників, причетних до крадіжки, затримали. Крадіями виявились двоє раніше не судимих чоловіків, яким 25 та 26 років.

Злочинці розповіли правоохоронцям, як вночі підняли металеву браму та залізли до колишнього телятника. З складу вкрали акумулятор та насос, які потім заховали неподалік.

Продати вкрадене чоловіки не встигли – все вилучила поліція та оформила як речовий доказ.

Наразі, за даним фактом відкрито кримінальне провадження. Злочинцям загрожує за крадіжку згідно ч.3 ст. 185 КК України до шести років тюрми.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Леонид Пронькин
    Владею информацией , что этих двух кадров сегодня уже выпустили!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 В художньому музеї відкрили виставку про війну та шкоду довкіллю photo_camera 20:05 Що відзначають українці у перший місяць весни: календар свят на березень 19:19 «Вінницькі вовчиці» здобули чотири золота на відкритому чемпіонаті Хмельницького photo_camera 19:05 У Хмільнику втеча від ТЦК закінчилася бійкою: троє людей отримали травми play_circle_filled Від читача 13:42 Викрали батька з роботи 18:57 Четверо вінничан стартують на Паралімпійських іграх 18:31 У центрі Вінниці мозаїку «Казковий світ» визнали нововиявленою пам’яткою: що про неї відомо? photo_camera 17:21 Нелегальна «поїздка» до Молдови коштувала майже пів мільйона — організатора затримали прикордонники 16:35 Які прізвища найчастіше трапляються на Вінниччині? Склали ТОП-20 найпопулярніших 16:03 Від музею Вінницького трамвая до Галичини: які екскурсії та майстеркласи пропонують у березні photo_camera 15:04 Наталя Заболотна представила колективу нову команду заступників Вінницької ОВА 14:33 Туристи сплатили 359 млн грн до бюджетів: яка частка припала на Вінниччину у 2025 році 14:02 За незаконну вирубку лісу в Літинській громаді чоловік сплатив понад мільйон гривень 13:04 Асфальт тріщить, ями ростуть. Чи вистачить бюджету на ремонт доріг? play_circle_filled 12:17 Вінниця презентувала проєкти розвитку міста міжнародним партнерам у Мадриді 11:32 Чи вистачає паркомісць у Вінниці, на вашу думку? Ми запитали 10:57 Представники омбудсмена перевірили стан укриттів у середмісті. Які недоліки виявили photo_camera 10:02 «Київ треба блокувати» — у Вінниці втретє розглядатимуть справу про заклики до агресії та символіку СРСР 09:14 Морозний березень та аномально теплий квітень: синоптики попередили про весняні гойдалки 08:12 День штурманської служби авіації ЗСУ: історія, традиції та прикмети 28 лютого
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up