У Вінниці судять поліцейського, що вимагав 500 доларів хабара

У Вінниці судять поліцейського, що вимагав 500 доларів хабара

До суду скерували обвинувальний акт стосовно вінницького поліцейського, який вимагав та отримав хабар. Чоловікові загрожує до 10 років в'язниці.

— До Вінницького міського суду скеровано обвинувальний акт стосовно патрульного поліцейського управління патрульної поліції міста Вінниці за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 15, частини 3 статті 368 КК України, щодо вимагання та отримання ним неправомірної вигоди в сумі 500 доларів США, за не притягнення особи до адміністративної відповідальності, передбаченої статтею 130 КУпАП, — зазначають у прес-службі прокуратури області.

Нагадаємо, у Вінниці працівники прокуратури затримали патрульного поліцейського з першої роти. «Коп» за винагороду мав «закрити очі» на порушення водія, якого спіймали за кермом «під кайфом».

Після затримання хабарника узяли під варту на два місяці.

Читайте також:

Слідчого-хабарника узяли під варту. Розмір застави - 128 тисяч

Це уже не перший випадок коли поліцейські попадаються на отриманні хабарів. Про ці історії дізнавайтеся у наступних матеріалах:

До речі, у Хмільнику два місяці тому поліцейський відмовився від хабара у півтори тисячі доларів.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • воры от закона
    суддів-хабарників, коли затримувати почнуть, Вишар Ігор вкрав мільйони, автомайданівців судив і нічого, працює як і праціював. СБУ зверніть увагу на цього хабарника

    http://cripo.com.ua/?sect_id=2&aid=233924 https://blog.prosud.info/vishar_igor_yuriyovich.html https://antikor.com.ua/articles/181280-u_skandaljnogo_sudji_nashli_malenjkie_nestykovki_v_deklaratsii

    Посилання на джерело: https://vn.20minut.ua/Kryminal/dvoh-politseyskih-habarnikiv-vzyali-pid-varturozmir-zastavi---500-tisy-10639875.html
  • Иванов Иван
    це вже с новых законопослушных?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:04 «Мертва петля» Вінниччини: трагедія табору смерті в селі Печера, про яку мовчать путівники 10:06 Іржа, спущені колеса і роки простою — з проспекту Космонавтів у Вінниці прибрали покинуту автівку play_circle_filled 09:04 На Курському напрямку загинув 37-річний захисник із Вінницьких Хуторів Дмитро Кравченко 08:13 На календарі — 9 травня: що святкують і про що кажуть народні прикмети Від читача 23:02 Параду в Москві бути: Зеленський підписав указ 21:00 Майже 400 дітей на одній сцені — у Вінниці відгриміло «Барвінкове кружало» photo_camera 20:04 Інвертори, павербанки та ліхтарики. У Вінниці 30 ОСББ отримали «пакунки безпеки» для укриттів 19:07 У музеї Вінниці показали друкарську машинку військової комендатури 1940-х років photo_camera 18:30 «Ця пісня — як теплий спогад, який раптом ожив!» Гурт ТІК випустив яскраву прем’єру «Ромашки» play_circle_filled photo_camera 18:09 Травнева спека у Вінниці зміниться дощами: яка погода буде на вихідних? 17:31 Хто і скільки витратив на безпілотники у 2025 році на Вінниччині? Склали рейтинг 17:15 Ми наближаємося до перемоги – Юлія Тимошенко прокоментувала рішення ВАКС, що дозволяє їй виїжджати за кордон (Прес-служба партії ВО «Батьківщина») 17:08 На Вінниччині у розшуку понад вісім тисяч одиниць зброї. Скільки зникло та яка ситуація в Україні 16:16 Скільки коштує комплексна вакцина для собак у Вінниці: ціни у різних ветклініках міста 15:03 Масштабна пожежа у Чорнобильській зоні. Чи є загроза для Вінниччини та що кажуть екологи 14:03 «Естафета» до берега Дністра. На Вінниччині судитимуть трьох чоловіків за переправлення ухилянта 13:26 Гроші за сонце. Скільки Вінниця платить тим, хто встановив СЕС? 12:49 Пам’ять полеглих у Другій світовій війні вшанували покладанням квітів до Меморіалу борців з нацизмом photo_camera 11:55 Хотів підірвати банк — нетверезий «жарт» вінничанина закінчився затриманням і підозрою
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up