У Тиврівському районі чоловік застрелив вівчарку, яка забігла у двір

У Тиврівському районі чоловік застрелив вівчарку, яка забігла у двір
  • 68–річний житель Тиврівського району вбив з рущниці собаку, яка забігла в його двір.
  • Розпочали слідство в кримінальному провадженні.

Сільський голова села Рахни Польові повідомив у поліцію про те, що  вранці 10 червня  чоловік з мисливської рушниці смертельно травмував сусідську німецьку вівчарку.

Слідчо-оперативна група поліції, яка виїхала з’ясовувати обставини події, задокументувала факт жорстокого поводження з твариною.

— 68–річний чоловік пояснив поліцейським, що помітив сусідську вівчарку в себе на подвір’ї, яка  душила його кролів, після чого  з рушниці почав стріляти по собаці, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Правова оцінка діям чоловіка буде дана в ході слідства.

Поліцейські вилучили рушницю, яка перебувала в нього на законних підставах.

Слідчим відділення поліції відкрито кримінальне провадження  за частиною першою статті 299 (жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України. Такий злочин карається  арештом до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років.

 

Читайте також:

У Стрижавці чоловік вбив собаку та підстрелив цуценя. Поліція розпочала розслідуваня

П'ять з половиною років тюрми отримав чоловік, який убив собаку та нагодував нею родину

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (12)
  • З.А.Глядач
    "з мисливської рушниці смертельно травмував..."
    В цьому вся Бобруха.
  • ТОЛЯН
    завел такого пса надо присматривать за ним.а законы наши гавно гавненное
  • Артём
    поступил бы точно так же, кролей во дворе нет, но есть маленький ребёнок. Если бы подобное произошло, я бы еще покалечил и собственника собаки.
  • Tramp
    офигеть - кажется с законами чтото не то.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:04 Нові «рейнджери» вже на вулицях Вінниці: одна машина замінює до десяти прибиральників play_circle_filled 16:02 Інсульт без очевидних симптомів. Як розпізнати «інсульти-хамелеони» та «тихі» інсульти 15:47 Визначено переможців спартакіади «Найкраща спортивна міська громада Вінниччини» 14:45 У Дністрі біля Великої Кісниці потонув чоловік. Його тіло знайшли за п’ять метрів від берега Від читача 11:04 Щотижня поруч: у Гайсині «Українська команда» роздає продуктові набори тим, хто потребує допомоги 13:50 У школах змінили правила реагування на булінг. Що тепер мають знати батьки та вчителі 13:20 «Батьків сніп був тугенький, а мамин — тендітний»: жнива у полі і в спогадах 12:42 «Її витинанки знали у світі»: раптово померла відома мисткиня, чиє дитинство минуло на Вінниччині photo_camera 11:50 Вінничани у складі збірної України досягли європейської вершини у хокеї на траві 5s photo_camera 11:37 «Нива» вдома розійшлася миром із «Вільхівцями»: не втримала перевагу на фініші 11:26 Сів у Mercedes і втік з місця ДТП — нові деталі аварії біля Садового 10:58 Врізався у Lexus, а той — у Volkswagen: на Вінниччині п’яний водій спричинив потрійну ДТП 10:18 Вакцинація дітей перед школою та садочком: що варто знати батькам перед навчальним роком 09:11 «Camino Podolico» стане офіційним брендом. Вінниця подала заявку на реєстрацію торгової марки 08:07 Сьогодні відзначають Горіховий Спас. Які є прикмети та заборони 16 серпня 21:00 Нетверезий мотоцикліст на Тульчинщині пропонував поліцейському десять тисяч гривень 20:05 Вінниччина готується до приїзду понад 30 тисяч хасидів. Паломництво до Умані розпочнеться у вересні 19:06 На Вінниччині з 15 серпня заборонений вилов раків. Що загрожує порушникам 18:31 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 18:10 Огородили понад 0,1 га комунальної землі: вінничанина зобов’язали прибрати паркани біля водойми
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up