У Ладижині згвалтували 20-річну дівчину. Підозрюваного взяли під варту

У Ладижині згвалтували 20-річну дівчину. Підозрюваного взяли під варту
  • Ввечері 15 січня згвалтували у Ладижині молоду дівчину.
  • Підозрюваного затримали та взяли під варту.
  • Чоловіка вдруге судитимуть за згвалтування.

У поліції повідомили, що на 20-річну потерпілу чоловік напав біля свого будинку у Ладижині. Він застосував до дівчини силу та затягнув до оселі.

Підозрюваного затримали у Гайсинському районі 17 січня. Він переховувався від поліції.

— За підозрою у вчиненні цього злочину оперативники затримали 33-річного чоловіка, який два тижні тому звільнився з місцевої колонії, де відбував покарання за аналогічний злочин, розбій та грабіж. Аналогічний злочин чоловік вчинив у 2016 році в Вінниці, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

За даним фактом відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 152 Кримінального кодексу України — зґвалтування, вчинено повторно.

Як повідомив 18 січня Ладижинський Міський Суд, затриманого взяли під варту на 60 діб.

— У зв'язку з тим, що особа підозрюється у вчиненні злочину із застосування фізичного насильства, будучи особою яка раніше судима за аналогічний злочин, слідчий суддя вважав за можливе не визначати розмір застави, — йдеться у повідомленні.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (9)
  • Олександр
    Під.. р різати його по кусочках, а спочатку виї.. ти арматурою розкальоною...!!!!!
  • Долой выдуманные запреты
    Отрезать .ен, если существо не поняло .
  • Вера Маруева
    Вырвать яйца вместе с гландами.
  • Юрий Бондарук
    А нікого не "здивувало", що це -- вийшло через 3 !!! роки за "аналогічний злочин"? Хто його випустив?
    Саша Черный reply Юрий Бондарук
    вам дядя сколько лет?    может вы в Мюнхене живете  раз такому удивляетесь?     его выпустило  государство УКРАИНА!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:07 Продав чужий велосипед одразу після крадіжки: у Вінниці затримали гастролера 10:02 Де у Вінниці 19 серпня не буде води та світла: адреси 09:15 У Вінниці прощаються з оборонцями Русланом Ігнатовим та Сергієм Мельником 08:03 Сьогодні вітаємо Тимофія та слідкуємо за погодою. Історія, заборони та прикмети 19 серпня Від читача 10:26 Коктейльний бар «ПОЛУНОЧНИКИ» увійшов до списку фіналістів у номінації «Найкращий бар України» 07:58 Презентували новий формат чемпіонатів Вінниччини з футболу серед дитячо-юнацьких команд 21:01 Напився, сів за кермо й пропонував $200: у Вороновиці затримали 36-річного порушника 20:44 Перша робота, перший обман. Як 17-річну вінничанку залишили без зарплати і що про це каже закон 20:09 Один недопалок перетворює поля на згарища: на Вінниччині спалахнуло 25 пожеж photo_camera 19:33 Крутінь оскаржує догану, а ДБР розслідує: що далі відбувається зі справою вінницького ДСНС 19:04 Воїн штурмової бригади «Лють» Микола Танасійчук із Бершаді здобув «Срібний Хрест» photo_camera 19:00 Понад пів року суд в Іллінцях не може вирішити долю земель Трипілля в урочищі «Вапельня» 18:32 Автотроща під Вінницею: двоє людей загинули на місці, за життя дитини борються медики photo_camera 18:12 Літо ще не прощається: Вінниччину знову накриє 34-градусне тепло 17:08 Через електросушарку в Козятині 74-річний чоловік отримав опіки photo_camera 16:07 Батьківська «допомога» на чотири роки тюрми: у Вінниці чоловік намагався відкупити сина за $2000 15:04 Жінка в реанімації, чоловік із дитиною загинули: моторошна ДТП на недобудованій ділянці дороги photo_camera 14:04 Померла відома вінничанка Дарія Альошкіна, яка прославила витинанку на увесь світ 13:13 Нашестя дронів та сотні бомб: на фронті за добу відбулося майже 250 запеклих боїв photo_camera 12:34 Півмільярда на ЗСУ та розбудова Вінниці: на що пішли гроші вінничан у 2026 році? photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up