У Калинівці п’яний «мінер» повідомив у поліцію, що залишив прив’язані гранати

У Калинівці п’яний «мінер» повідомив у поліцію, що залишив прив’язані гранати
  • У Калинівці чоловік зателефонував до поліції та повідомив, що замінував будинок.

За інформацією правоохоронців, п'яний чоловік заявив, що в будинку, на подвір’ї,  в гаражі та біля воріт він залишив прив’язані гранати, які невдовзі вибухнуть. 

Начальник Калинівського відділу поліції Андрій Наконечний розповідає, що поліцейським, які прибули на місце події, вдалося вмовити п'яного чоловіка вийти з будинку.  

Територію домогосподарства ретельно обстежили вибухотехніки. На щастя, жодних небезпечних предметів не виявили.

—  Зловмисника затримали в процесуальному порядку та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Відкрили кримінальне провадження за першою частиною статті 259 КК України, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

За завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до шести років.

Слідство готує матеріали для оголошення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу.

 

Читайте також:

Я — не я і машина не моя... Як патрульне авто через «лису» резину забирав евакуатор

Що очікує долар, євро та рубль на цьому тижні (3 - 9 серпня)?

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:00 Простір, де оживають мрії (соціальна реклама) 17:28 У Барі знайшли сховану гуманітарку 2022 року: тушонка, протигази й польові кухні play_circle_filled photo_camera 17:04 Як потрапити на безкоштовний відпочинок у Хорватії дітям Героїв з Вінниччини 16:45 Проєкт «Здорове майбутнє Вінниччини»: майже 4500 дітей вже пройшли профілактичні медичні огляди (Пресслужба Вінницької обласної ради) Від читача 14:39 Благодійний фонд «СпівДія» спільно з найбільшою книжковою платформою Yakaboo запустив соціальну ініціативу 16:42 В Іллінцях чоловік застрелив сусідську кішку Асю. Чому господарі не можуть добитися справедливості і що каже закон? play_circle_filled 16:05 П’ятьох інспекторів на Вінниччині підозрюють у видачі «липових» сертифікатів 15:18 Батьки померлої дівчинки дозволили пересадити її серце 12-річному Назару photo_camera 15:15 Велодень, ретрит у Карпатах і театр живих історій: що організовують для ветеранів у Вінниці цього літа photo_camera 14:16 Через Вінниччину курсуватиме електричка з кондиціонером photo_camera 14:15 D121 спільно з Ветеранським корпусом провів «День мрій» для дітей захисників України (Новини компаній) 13:11 У 13 років — англійська на рівні профі. Вінничанка встановила рекорд 12:12 Пожежа через сірники: 5-річний хлопчик мало не залишив родину без дому photo_camera 11:54 Інтернет у Вінниці: які тарифи пропонують провайдери 11:01 Моторошна ДТП з маршруткою на Гайсинщині: у лікарні двоє водіїв та шестеро пасажирів 10:25 Шукаєте, де придбати якісні напівфабрикати? Підібрали кращих виробників для вас (партнерський проєкт) 10:21 Через сильний вітер у Вінниці — локальні обриви електромереж 09:43 Рештки людини знайшли у спаленій «Шкоді» на околиці Вінниці. Які версії має поліція? photo_camera 09:09 Свій останній бій прийняв біля Олексіївки: загинув вінничанин Руслан Бондар 08:29 Сьогодні вітаємо Микиту та Ілону. Історія, заборони та прикмети 28 травня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up