У Хмельницькому затримали квартирних крадіїв, які обчищали вінничан

У Хмельницькому затримали квартирних крадіїв, які обчищали вінничан
  • Зловмисники «працювали» по всій території України. Знайшли їх після вчинення злочину на Вінниччині.

Затримання відбулося 16 жовтня у місті Хмельницький. Затримані підозрюються у вчиненні квартирних крадіжок на території Вінницької та інших областей. Про це у фейсбук пише Поліція Вінницької області.

До поліції 12 жовтня звернувся 54-річний житель одного з сіл Вінницького району. Чоловік розповів, що до його оселі через вікно забралися невідомі та винесли цінні речі: золоті та срібні вироби. 

Правоохоронці встановили автівку на якій пересувалися зловмисники. Став відомий їх маршрут та що вони два дні були у Вінниці, а потім поїхали до Хмельницького. 

Підозрюваних затримали біля під'їзду багатоповерхівки у Хмельницькому. 

— У мікроавтобусі Volkswagen Transporter, на якому пересувалися зловмисники, поліцейські   вилучили ювелірні вироби, викрадені з помешкань потерпілих, відмички, рукавички, рації, шокери, зброю та інші речі, що свідчать про їхні злочинні дії, — йдеться у повідомленні. — Затримані –  жителі міста Маріуполь Донецької області, віком 28 та 33 роки, двоє з  яких – рідні брати. Усі  мають судимості за вчинення крадіжок. Наразі  поліція перевіряє причетність затриманих до вчинення аналогічних злочинів на території Вінницької області та інших регіонів.

За фактом крадіжки поєднаної з проникненням у житло правоохоронці розпочали кримінальне провадження. Речові докази відправили на експертизу, а затриманих планують взяти під варту.

 

 

Читайте також:

Вкрав у Козятині велосипед, щоб добратися до Вінниці й вчинити ще один злочин

Нервував, бо мав для цього привід. У вінничанина виявили пакетики з наркотиками

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Понад 300 саджанців за сезон: де у місті незабаром з’являться нові алеї photo_camera 20:05 Традиції оживають: молодь Вінниці відтворила давні подільські обряди photo_camera 19:15 Курс на безбар’єрність. За десять років у Вінниці планують адаптувати 85 кілометрів головних вулиць 19:05 Війна очима чоловіка та жінки. У Вінниці відбулася відверта розмова молоді з ветеранами photo_camera Від читача 09:47 Проєкт BRAMA – донать свій час на захист інфопростору! 18:18 Від 150 гривень до кількох тисяч за квиток: скільки коштує доїхати з Вінниці до інших областей 18:02 Понад 1300 вінничан та 26 толок за три тижні: скільки сміття вже зібрали учасники ініціативи 17:15 Чи має право на відстрочку батько трьох дітей від різних шлюбів? Розповідає адвокат 17:08 Хто тепер доглядатиме за підземним переходом на Урожаї: мерія змінила балансоутримувача play_circle_filled 16:28 Теракт у Броварах за 5 000 доларів: підлітку з Вінниччини оголосили підозру play_circle_filled photo_camera 16:23 Метеорологи розповіли, коли у Вінниці пройдуть найсильніші дощі 16:13 Понад 250 кілометрів нових ліній — у Вінниці оновлюють дорожню розмітку photo_camera 16:13 Аномальна спека чи маніпуляція: що насправді кажуть синоптики про літо-2026 16:06 Енергія сонця замість блекаутів: у Козятині медзаклад перейшов на автономне живлення 15:03 Водоканал латає магістраль та готує масштабне відключення на 16 квітня. Перелік адрес 14:09 Випалена земля та знищені дахи: як людська недбалість провокує пожежі photo_camera 13:27 Бідні мери та багаті родичі. Що ми дізналися з декларацій керівників райцентрів Вінниччини? 13:14 Понад 200 боїв за добу: ворог намагається прорвати оборону на десяти ділянках фронту photo_camera 12:10 Викрали Opel на Гайсинщині і втекли на Черкащину. Під Уманню затримали викрадачів авто 11:03 Без гарячої води до кінця літа: де у Вінниці розпочали підготовку котелень
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up