Три дні поліція шукала 16-річного заробітчанина. Де він був та що наробив?

Три дні поліція шукала 16-річного заробітчанина. Де він був та що наробив?

Юний вінничанин поїхав до Києва на заробітки. Де саме він був не знала його матір, тож хлопця почала шукати поліція. На роботі він теж встиг відзначитись. Деталі цієї історії дізнавайтеся далі.

Житель Чечельника у свої 16-років вирішив, що уже самостійний та поїхав до столиці на заробітки.

З матір'ю хлопець на зв'язок не виходив. Стурбована жінка через два тижні “мовчанки” пішла до поліції, а ті три дні шукали вінничанина.

Було відомо, що хлопець у Києві, але де саме та що з ним інформації жінка не знала.

Поліція з'ясувала, що житель Вінниччини працював на одному із столичних СТО, де встиг викрасти у одного з працівників мобільний телефон.

Хлопця доставили до місцевого відділу поліції, а звідки його забрали додому вінницькі поліцейські.

— Хлопець виховується в неповній сім’ї разом з 11-літнім братом. Перебуває під слідством за вчинення крадіжок у Бершадському та Чечельницькому районах. З 2015 року він вісім разів тікав з дому через непорозуміння з матір’ю. Жінка вже притягувалася в минулому році до адміністративної відповідальності за невиконання обов’язків щодо виховання дитини. Цього разу на матір знову складуть адміністративний протокол, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • З.А.Глядач
    "Стурбована жінка через два тижні “мовчанки” пішла до поліції"

    "Стурбована"? Аж через два тижні? Щось не схоже,що вона так вже була стурбована.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:33 Мільйони на «висвітлення»: скільки місцева влада Вінниччини витратила на рекламу в 2025 році 18:05 У Вінниці 7-річний хлопчик наштрикнувся шиєю на гілку під час гри photo_camera 17:29 Від забоїв до крововиливу в мозок. Чим небезпечні електросамокати, пояснює лікар-травматолог 17:02 Майже 20 років за ґратами — і нове викрадення. У Вінниці чоловік вкрав машину Seat товариша Від читача 14:39 Благодійний фонд «СпівДія» спільно з найбільшою книжковою платформою Yakaboo запустили соціальну ініціативу 16:09 Є травмовані в аварії на трасі під Вінницею, де Opel врізався у Volkswagen photo_camera 15:11 Пасинок зарізав вітчима та ховався від поліції в лісі. Суд виніс вирок 15:05 «Міг залишитися за кордоном — але повернувся». У Вінниці попрощалися з 22-річним Єгором Басюком play_circle_filled photo_camera 14:06 Донати, скандали та образи військових: чим закінчилась справа вінницького блогера 13:32 Вінницька мерія хоче купити комп’ютерів на 2,5 мільйона гривень. Які саме? 13:25 Сучасна медицина відновлення: підхід до болю в спині та суглобах (Новини компаній) 13:02 21-річний вінничанин шукав «клієнтів» для втечі за кордон у соцмережах photo_camera 12:24 У Вінниці продовжують латати ями. Які вулиці вже відремонтували? photo_camera 11:46 Відомий педагог, професор і академік: пішов із життя Роман Гуревич 11:01 Вінниця прощається з 22-річним Єгором Басюком із позивним «Парадокс» 10:06 Де у Вінниці 27 травня не буде води та світла: список адрес 09:25 Шукаєте, де вигідно придбати будівельні матеріали? Добірка будівельних баз та магазинів (партнерський проєкт) 09:07 Хотів після війни посадити сад: у Вінниці сьогодні прощаються з воїном Олексієм Варчаком 08:06 Вітаємо Анастасію та Івана: прикмети, заборони та головні події 27 травня 21:01 «Нова допомога» для пенсіонерів виявилася шахрайством
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up