СБУ: судді Барського райсуду таки оголосили підозру в хабарництві

СБУ: судді Барського райсуду таки оголосили підозру в хабарництві
Фото ліворуч: фото Хитрука під час затримання. Праворуч: фото Хитрука з сайту судової влади України
  • Володимиру Хитруку, судді Барського районного суду таки оголосили підозру в отриманні хабара;
  • За 20 тисяч гривень він мав закрити справу про нетверезе керування;
  • У самому суді не знають, чи повідомляли Хитруку про підозру.

Інформацію підтвердили в управлінні Служби безпеки України у Вінницькій області. Підозру за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу «(Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою») оголосили судді Барського районного суду Володимиру Хитруку в понеділок, 6 серпня. Наразі вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.

Нагадаємо, що 2 серпня СБУвці разом зі співробітниками Національного антикорупційного бюро спробували затримати суддю Хитрука та адвокатесу Валентину Іванову. Але тоді щось пішло не так — наступного дня суддя спокійно вийшов на роботу. У суді нам тоді розповіли та написали, що гроші, які начебто Хитрук отримав у якості хабара, насправді власні кошти посадовця.

Читайте також:

Ми знову зателефонували в Барський суд, щоб підтвердити чи спростувати інформацію про підозру судді, але там нам у телефонному режимі відмовилися будь-що коментувати, попросили написати запит, що ми і зробити. Коли відповідь надійде, ми додамо її у цей матеріал в повному обсязі.

ДОДАНО

Відповідь надійшла швидко. У суді зазначають, що не знають, чи дійсно Хитруку повідомляли про підозру. А сам він пішов у відпустку.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Next
    У тому  що так буде, ніхто і не сумнівався, інша справа, як буде далі.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:05 Традиції оживають: молодь Вінниці відтворила давні подільські обряди photo_camera 19:15 Курс на безбар’єрність. За десять років у Вінниці планують адаптувати 85 кілометрів головних вулиць 19:05 Війна очима чоловіка та жінки. У Вінниці відбулася відверта розмова молоді з ветеранами photo_camera 18:18 Від 150 гривень до кількох тисяч за квиток: скільки коштує доїхати з Вінниці до інших областей Від читача 09:47 Проєкт BRAMA – донать свій час на захист інфопростору! 18:02 Понад 1300 вінничан та 26 толок за три тижні: скільки сміття вже зібрали учасники ініціативи 17:15 Чи має право на відстрочку батько трьох дітей від різних шлюбів? Розповідає адвокат 17:08 Хто тепер доглядатиме за підземним переходом на Урожаї: мерія змінила балансоутримувача play_circle_filled 16:28 Теракт у Броварах за 5 000 доларів: підлітку з Вінниччини оголосили підозру play_circle_filled photo_camera 16:23 Метеорологи розповіли, коли у Вінниці пройдуть найсильніші дощі 16:13 Понад 250 кілометрів нових ліній — у Вінниці оновлюють дорожню розмітку photo_camera 16:13 Аномальна спека чи маніпуляція: що насправді кажуть синоптики про літо-2026 16:06 Енергія сонця замість блекаутів: у Козятині медзаклад перейшов на автономне живлення 15:03 Водоканал латає магістраль та готує масштабне відключення на 16 квітня. Перелік адрес 14:09 Випалена земля та знищені дахи: як людська недбалість провокує пожежі photo_camera 13:27 Бідні мери та багаті родичі. Що ми дізналися з декларацій керівників райцентрів Вінниччини? 13:14 Понад 200 боїв за добу: ворог намагається прорвати оборону на десяти ділянках фронту photo_camera 12:10 Викрали Opel на Гайсинщині і втекли на Черкащину. Під Уманню затримали викрадачів авто 11:03 Без гарячої води до кінця літа: де у Вінниці розпочали підготовку котелень 10:07 Судитимуть 43-річного чоловіка за насильство над 12-річною дівчинкою
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up