Верховний суд зобов'язав мерію дати АТОвцю інформацію про вільні земельні ділянки

Верховний суд зобов'язав мерію дати АТОвцю інформацію про вільні земельні ділянки
  • Мова йде про вільні ділянки під забудову, які безкоштовно надаються учасникам бойових дій.
  • Чекав на таку інформацію АТОвець з 2017 року і домігся лише через суд.

Верховний Суд виніс рішення на користь бійця АТО 7 лютого 2020 року. У Постанові йдеться, що військовий у 2017 році звернувся до мерії з вимогою надати йому перелік вільних земельних ділянок під забудову. Там йому не допомогли.

Чиновники сказали, що не знають такої інформації та запропонували купити вільну землю на аукціоні. Хоча, згідно з даними Держгеокадастру станом на 2016 рік в межах Вінниці було вільно 483,6969 га земель.

Тому АТОвець і звернувся до суду. Суд першої інстанції його позов повністю задовольнив, але на заваді став Апеляційний адміністративний суд, що не підтвердив рішення першої інстанції.  

Остаточно вирішив ситуацію Верховний суд. Він зобов'язав міськвиконком надати військовому усі необхідні дані.

«Ми будемо клопотати про накладення штрафу на міського голову і відкриття кримінального провадження щодо навмисного невиконання судового рішення, а також звертатись до Європейського суду з прав людини», — каже адвокат АТОвця Сергій Корнійчук.

 

Читайте також:

Понад тисячу звернень про домашнє насильство надійшло за місяць до поліції

Hyundai та два «ВАЗи». Затримали чоловіка, якого підозрюють в автокрадіжках

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (4)
  • перехожий
    краще поцікавтесь фамілією того учасника АТО, все зрозумієте
  • Елена
    все в цій статті чудово, окрім того, що вона про чергового пройдисвіта!
    мамочкам, в яких 4 дітей, а чоловік помер чи кинув, землі навіть під город не добитись, не те що під забудову. Так само й інвалідам, ветеранам минулих воєн, випускникам інтернатів для сирот та ін.
  • Олександр
    Моргунов знову вскочив в халепу. Що він цього разу розкаже. І що цікаво що він не збирається виконувати рішення суду, а тому повинен піти у відставку
  • З.А.Глядач
    Так-так,під "забудову"... Здасть в оренду,як більшість робить і "стригтиме купони".
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:04 Борг оскаржуєте в суді, а газ відрізали. Чи мають право газовики відключати послугу до рішення? 15:15 До 146 тисяч гривень на рік: скільки коштує навчання у коледжах Вінниці 15:08 Кава, чай чи енергетики: що насправді небезпечніше для серця 14:28 У Вінниці відкрили нові символи Camino та презентували третій маршрут Шляху святого Якова в Україні photo_camera Від читача 13:30 Підтримка там, де чекають: волонтери «Української команди» привезли продуктову допомогу мешканцям Шумилового 14:06 Вирощували тютюн на городі й продавали на ринку: на Вінниччині викрили «бізнес» на понад 4,3 мільйона photo_camera 13:09 Вінничанин Данило Явгусишин втретє виборов Кубок Імператора Японії та повернув собі ранг одзекі 12:21 Вінницька мерія купує дві Toyota: одну вже обрали, друга — на підході 12:02 За врятовані життя та роботу під час війни відзначили десятьох медиків з Вінниччини 11:13 Втекли з дому після сварки й заночували в покинутій хаті: як на Вінниччині всю ніч шукали трьох дітей photo_camera 10:54 У Гніванській громаді під час пожежі загинув 59-річний господар будинку 10:04 На Калинівській об'їзній чоловік із ножем напав на військового ТЦК: що відомо про інцидент 09:33 Відключення води й світла у Вінниці 27 липня: кому варто підготуватися 09:04 Захищав Україну з перших днів вторгнення: у Вінниці прощаються з Русланом Назаренком 08:07 День медика, святого Пантелеймона та бабусь і дідусів: що відзначають 27 липня 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 20 по 27 липня, які ви могли пропустити 20:04 Спека до +31° протримається недовго: синоптики попередили про зміну погоди photo_camera 19:04 Податок на нерухомість у 2026 році: хто має заплатити і скільки 18:03 Країна втрачає людей: смертність зростає, а народжуваність падає photo_camera 17:17 Тарифи на комунальні послуги планують підвищувати. Що вже відомо
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up