Смертельне застілля: чоловік забив дружину та сам намагався повішатися

Смертельне застілля: чоловік забив дружину та сам намагався повішатися

Вчора, 31 березня 2019 року, у Липовецькому районі Вінницької області сталася жахлива трагедія. П’яний чоловік забив дружину.

До поліції по лінії 102 надійшло повідомлення, що у селі Щаслива виявили вбиту 55-річну жінку.

— На місці події встановлено, що потерпіла померла внаслідок травми голови. Поліція опитала сусідів загиблої. Підозри щодо причетності до вбивства жінки впали на її 56-річного чоловіка. Поліцейські розшукали та затримали підозрюваного, який саме намагався вчинити самогубство, — розповів  начальник Липовецького відділення поліції Павло Дармограй.

За інформацією правоохоронців, під час  розпиття спиртних напоїв між подружжям виник побутовий конфлікт, під час якого чоловік вдарив дружину швейною машинкою  по голові. 

Чоловіка затримали. Він зізнався у злочині та пояснив, що не мав наміру вбивати дружину. Наразі вирішується питання про оголошення йому про підозру.

Згідно ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України за умисне вбивство загрожує до 15 років позбавлення волі.

Читайте також:

Вінничанка зарізала співмешканця: коротка історія чергового застілля

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:17 Вирубили дерева у «Кармелюковому Поділлі». На лаву підсудних підуть дев’ятеро, серед них — працівники лісництва 10:05 Через пошкодження контактної мережі біля «Урожаю» зупинились тролейбуси та трамваї play_circle_filled 10:00 Де замовити весняне прибирання у Вінниці: клінінг-компанії та хімчистки (партнерський проєкт) 09:36 Ремонтні роботи 13 березня: адреси без води та світла у Вінниці Від читача 19:25 Втрачено карту водія 09:10 До 20 тисяч гривень: в Україні змінюють розміри студентських стипендій 08:07 Сьогодні не ходіть до лісу і уникайте сварок. Історія, заборони та прикмети 13 березня 21:00 У лісах Вінниччини зросла чисельність зайців, козуль і муфлонів. Кого ще можна зустріти в регіоні 20:32 Мільйони на букети: хто і навіщо купував квіти за бюджетні кошти на Вінниччині у 2026 році 20:02 Піймали п’яним за кермом, але він знову поїхав — і збив дорожника біля Калинівки 19:24 Кілер виявився підставним: як киянин замовив вбивство тещі і сам потрапив у пастку play_circle_filled 19:11 Вінничан запрошують на інтерактивний екозахід про збереження довкілля 18:18 Замість старих підприємств та ринків: як у Вінниці зʼявилися найпопулярніші ТРЦ 18:03 Від міщанських поселень до сучасних мікрорайонів: таємниці вінницьких Хуторів 18:03 У лікарні Пирогова провели трансплантацію нирки від померлого донора 16:58 Помер відомий хірург Петро Шевня — викладач медуніверситету та засновник лікарської династії 15:49 Кадрові зміни у поліції Вінниччини: призначили нових керівників у двох райвідділах 15:04 Ревнощі довели до необдуманого вчинку. На Бершадщині чоловік спалив мопед односельця і сховався на горищі 14:04 Візит посадовців облради до Німеччини: склад делегації та хто оплатив поїздку 13:07 Масштабний ремонт Калинівської об’їзної: скільки дороги вже відновили і коли завершать
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up