Щоб віддати борг 17-річний студент вкрав два ноутбуки

Щоб віддати борг 17-річний студент вкрав два ноутбуки

У одному із вінницьких гуртожитків сталася крадіжка. У 20-річного хлопця із кімнати вкрали два ноутбуки вартістю 18 тисяч гривень.

До поліції про крадіжку потерпілий повідомив 20 березня.

— В одному із комісійних магазинів обласного центру була знайдена викрадена комп’ютерна техніка, а саме два ноутбуки марки «Леново». Також було встановлено особу, яка її принесла. Як з’ясувалося, 17-річний студент одного з вінницьких навчальних закладів, аби розрахуватися зі своїми боргами, вирішив вчинити крадіжку. Він зайшов до однієї з незачинених кімнат гуртожитку та викрав два ноутбуки, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Ноутбуки правоохоронці повернули власникові, а за даним фактом відкрили кримінальне провадження.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:32 Більше роботи за більшу зарплату: як реформа вплине на вчителів і що наразі з кадрами на Вінниччині 19:03 Симптоми як застуда, а наслідки серйозніші: що потрібно знати про Коксакі 18:06 Браконьєр на Південному Бузі попався з трьома сітками. Збитки склали майже 194 тисячі гривень 17:53 Порушення сну, інсульти, нервозність... Які ще ускладнення бувають після ковіду, розповів лікар Від читача 19:24 Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 17:09 «Пройшовся» двома кав’ярнями за годину: чоловік із пістолетом обікрав заклади у Вінниці play_circle_filled 16:20 ЄС інвестував 19.5 млн євро в модернізацію професійної освіти України: результати EU4Skills (Новини компаній) 16:07 За тисячу зимової підтримки можна буде купувати продукти: що відомо 15:03 Вінниця готується до свят: визначили перелік офіційних точок продажу ялинок та прикрас 14:51 «На війні життя має іншу мету»: ветеран з Ладижина про програму соціально-психологічного відновлення 14:20 Новорічний корпоратив 2026. Що пропонують вінницькі заклади (партнерський проєкт) 14:11 На маршрут №5 виїхав оновлений трисекційний трамвай 13:14 Грудневі зміни для вінничан: нові правила відключень, бронювання та тарифи 12:47 П’яний і озброєний: у Гайсині чоловік стріляв у дружину, куля влучила жінці в шию photo_camera 12:10 На Зулінського горів дах підприємства, а на Чайковського — квартира photo_camera 11:42 Фонди Тіни Кароль та «МХП-Громаді» передали сучасне обладнання для маленьких пацієнтів Вінниччини (прес-служба МХП Громаді) 11:07 Вкрав зі скриньок для пожертв майже 10 000 гривень: у Козятині затримали 37-річного грабіжника 10:22 У Гайсині представили нового керівника поліції — полковника Михайла Тарасюка 10:00 Почалися тривалі відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 09:52 Оперативна інформація для вінничан: де немає опалення та світла 1 грудня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up