Викрили злочинну групу, яка різала ліс. Сума збитків — встановлюється

Викрили злочинну групу, яка різала ліс. Сума збитків — встановлюється
  • Діяли злочинці у змові. Вони разом підробляли документи, різали дерева, а потім їх реалізовували.
  • Одну машину зі зрізаною деревиною затримали. Скільки ще ділки встигли вирізати лісу та продати — встановлює слідство.

Задокументували діяльність злочинної групи, яка організувала незаконну вирубку та привласнення лісу. Про це розповіли у відділі комунікацій поліції Вінницької області.

У злочинній діяльності задіяні були службові особи із лісових господарств Вінницької області та підприємці.

— У ході досудового розслідування встановлено, що посадові особи, зловживаючи службовим становищем, шляхом підроблення матеріалів відводу лісосічного фонду та заниження класу товарної якості, систематично здійснювали розтрату особливо цінної деревини. Надалі із заниженням вартості збували її фізичним особам-підприємцям. Після проведення відповідних експертиз, призначених в рамках кримінального провадження, буде встановлена сума збитків, завданих державі, — зазначають у повідомленні поліції. — У фігурантів злочинної групи проведено чотири обшуки, під час яких вилучені підроблені товаротранспортні накладні, роздруківки їх реєстру, лісорубні квитки акти огляду заготівлі, бірки на дерева, чорнові записи, грошові кошти.    

Вчора, 20 квітня, слідчі задокументували чергову незаконну вирубку лісу в одному з районів Вінницької області. На місці події оперативники застали машину завантажену зрубаною деревиною. Даний автомобіль арештували.

За даним фактом правоохоронці розпочали слідство та відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 191 — привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. За такий злочин передбачена відповідальність у виді позбавлення волі до 8 років.

 

Читайте також:

Затори, перегони з поліцією та обвалений міст: важливе за 20 квітня на 20minut.ua

До України йде чергова порція похолоданням. Можливий мокрий сніг

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (30)
  • Людмила Епифанова
    А скільки років вже крадуть ліс у селі Лісо-Березівка як їхати на Летичів, зразу за Дяківцями, і вивозять величезними грузовиками. Село знаходиться в глибині лісу, і той ліс вже майже вирубали з середини, а від дороги не чіпають, щоб не побачили. Селяни вже багато разів жалілися але ніхто ні разу не приїхав і не подивиіся.
  • Глобазоид Афромарк
    Ці покидьки крадуть майбутнє наших дітей та онуків.
    Пиляють всюди де можна і де не можна. Приїжджаєш у ліс-а там вже нема нічого, голі квадрати, все зпиляно.  За незаконну вирубку ліса потрібно давати великі терміни ув'язнення та конфіскацію майна, бо по-іншому це ніяк не припинити. Багатіють декілька тисяч людей на всю країну, а страждає вся країна. Що воно залишиться на цій землі після цих сук?
  • Олена Козир-Новаковська
    А ви садіть ліси, звітуйте про тисячі посаджених, а вони вирубають...
  • Halyna Danylivska
    Викрили у Тульчинському районі...В Ладижині активісти роками привертають увагу на вирубки дубів в лісах довкола міста. І що? Нічого, ріжуть, аж гай шумить. Може і на Ладижин СБУ зверне увагу? Більше нікому)))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Забутий смак літа: як готували баклажани в українських родинах понад 60 років тому 20:02 Чим очистити чайник від накипу? Шість засобів, які є майже в кожному домі 19:27 Православна Церква України змінила правила вінчання 19:04 Як купити смачну кукурудзу і не зіпсувати її під час варіння: прості поради play_circle_filled Від читача 11:03 ПЕТИЦІЯ за установку камери швидкості на відрізку дороги від жк "Greens" до автозаправки "MANGO" 18:28 337 мільйонів збитків. На Вінниччині викрили незаконний видобуток пісковику photo_camera 18:08 Телефон постійно пише «недостатньо пам'яті»? Ось що радять експерти 17:20 Коли рідний дім стає катівнею: де на Вінниччині шукати порятунку від домашнього насильства 17:09 Відновили документи військовому, який чотири роки провів у полоні 16:04 У вінницьких лісах помітили «муху-кліща»: чи варто її боятися 15:28 Спека, пил і бджоли. Екологи закликали не викошувати траву «під нуль» 15:06 Фахівці розвінчали міф про «цілющу силу» позитивного мислення 14:32 Хто пише закони, а хто пропускає сесії? Аналіз роботи вінницьких нардепів у Верховній Раді 14:29 Стихійне звалище в Оратівській громаді прибрали після втручання екоінспекції photo_camera 14:24 Втеча від поліції закінчилася ДТП. У Вінниці склали три протоколи на водія BMW photo_camera 14:03 У шкільних укриттях шукали радон. Чи є перевищення? photo_camera 14:00 Воює з «Вампіром», а між вильотами випікає хліб для побратимів. Відео захисника підкорило соцмережі play_circle_filled 13:44 Війна змінила його життя. У 120-й бригаді розповіли історію захисника на псевдо «Замок» 13:01 Україна завдала удару по шести пунктах управління окупантів photo_camera 12:37 Захисника з Бершадщини Миколу Суржака посмертно нагородили «Лицарським хрестом» photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up