П’яний іноземець хотів відкупитися від патрульних — пропонував 100 доларів

П’яний іноземець хотів відкупитися від патрульних — пропонував 100 доларів
  • Водій на BMW був в нетверезому стані і намагався дати патрульним хабар.
  • Тепер, крім штрафу за порушення правил дорожнього руху, йому загрожує 4 роки в’язниці.

Про спробу дати хабар патрульним поліцейським розповіли у відділі комунікацій обласної поліції. Сказали: 54-річному іноземцеві тепер загрожує ув’язнення за спробу підкупу правоохоронців. А почалося все з невеликого порушення на світлофорі.

— У ніч з 25 на 26 жовтня екіпаж патрульної поліції за порушення правил дорожнього руху зупинив водія BMW, — розповідають в обласному главку Нацполіції. — Він проїхав на Брацлавській на червоний сигнал світлофора. Це правопорушення помітили патрульні поліцейські та подали йому сигнал про зупинку. За кермом легковика перебував 54-річний іноземець. Під час спілкування з водієм інспектори помітили в нього ознаки алкогольного сп’яніння, тому запропонували пройти освідування на алкотестері. 1,25 проміле — саме стільки алкоголю в організмі кермувальника показав «Драгер».

Щоб не платити штраф за кермування в п'яному стані, іноземець вирішив відкупитися. Намагався дати поліцейським 100 доларів США. Заміть домовитися з порушником, «копи» викликали слідчо-оперативну групу. І співробітники Нацполіції задокументували спробу водія дати патрульним неправомірну вигоду та відкрили кримінальне провадження.

— Крім адміністративної, іноземцю доведеться нести кримінальну відповідальність за статтею 369 Кримінального кодексу України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі», — сказали у відділі комунікацій обласного главку. — За це передбачено до 4-х років позбавлення волі.

Про недавній вирок жінці, яка намагалася підкупити поліцейського керівника хабарем в 300 доларів, читайте у статті «Жінці дали 4 роки тюрми за хабар начальнику слідства. Раніше за подібне так суворо не карали».
 

Читайте також:

«Зупиняли машину, бо з неї випадала людина». Як ловили «Форд» з п’яними іноземцями 

Ідеальність крадіжки залежить від жертви. Не створюй умов для роботи «карманника»

Куди жалітися на поліцейського чи прокурора? Зібрали всі адреси та телефони для скарг
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Юрий Бондарук
    Дурило))) він просто розцінки не знає)))
  • Володимир Бедрій
    Коштує 500
  • Поpошок
    Deport
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 9 по 16 березня, які ви могли пропустити 20:03 На ретро‑тур Гайворонською вузькоколійкою запрошують вінничан. Де купити квитки 19:40 Дівчинку визнали найкращою в чемпіонаті області серед юнаків 19:07 Переможець «МастерШеф-16» з Вінниці залишив кухню і доєднався до лав ЗСУ Від читача 18:53 Мільярди на медицину і установа з минулого: навіщо Вінниці «Центр медичної статистики» в епоху eHealth 18:34 Історія маєтку Сулятицьких: що відомо про старовинний палац у Привітному photo_camera 18:10 В Україну йде невелике похолодання — яку погоду чекати на Вінниччині 17:32 Герб Вінниці 1969 року на фасаді: що відомо про мозаїку в Тяжилові, яку визнали пам’яткою photo_camera 17:07 «Піду на пенсію, то святкуватимуть з музикою на весь Оратів» — як Лариса Бойко ловить крадіїв електроенергії play_circle_filled 16:14 На Вінниччині від отруєнь грибами постраждали 26 людей, серед них п’ятеро дітей. Інфографіка 15:33 Третину нових компаній в Україні очолюють жінки: яка ситуація на Вінниччині 15:11 У Стрижавській колонії засуджений за 15 тисяч продав вигаданий телефон 14:08 Понад 20 років готує літаки для бойових вильотів: історія авіаційного механіка з 39-ї бригади 13:31 Сезон електросамокатів: зручність чи новий головний біль для міста? Ми запитали вінничан 13:11 Без світла через борги: що потрібно знати українцям у 2026 році, щоб не потрапити в халепу 12:05 Верховний Суд залишив в силі вироки колишнім чиновникам часів Януковича, які працювали на окупантів 11:09 На Вінниччині будують сучасний пункт пропуску Бронниця — Унгурь: що вже зробили і скільки витратять 10:03 Потрійне ДТП на Магістратській та дві аварії в області: постраждали троє людей 09:13 Двох вінничан відзначили державними орденами за мужність і службу Україні 08:14 Сьогодні іменини у Дениса та Олександра. Історія, заборони та прикмети 15 березня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up