П’яний 15-річний хлопець палкою проломив череп сестрі. Дитина в реанімації

П’яний 15-річний хлопець палкою проломив череп сестрі. Дитина в реанімації

Жахлива трагедія сталася вчора, 30 червня 2016 року, у Тиврівському районі. П’яні підлітки повертались додому з гульок. Брат вдарив сестру палкою по голові. Зараз 15-річна дівчинка з відкритою черепно-мозковою травмою та переломом кісток склепіння черепа без свідомості – в реанімації.

У відділі комунікації Головного управління національної поліції у Вінницькій області розказують, що вночі до сільського фельдшера прибіг підліток та попросив врятувати сестру. Дівчина в лісовому масиві стікала  кров’ю.  

Фельдшеру брат розповів, що вони  з сестрою повертались через ліс з відпочинку додому. На них напали невідомі. Медик одразу викликав швидку допомогу та поліцію.

Непритомну дівчину у вкрай важкому стані госпіталізували в реанімаційне відділення лікарні. Лікарі констатували відкриту черепно-мозкову травму та переломом кісток склепіння черепа. Медики борються за її життя вже більше доби.

-  15-річний двоюрідний брат потерпілої поводився підозріло. Хлопець невпевнено розповідав про напад невідомих та плутався у показах. Потім зізнався, що це він в лісі палицею вдарив сестру. Підозрюваний каже, що зробив це, щоб заволодіти її мобільним телефоном, але не розрахував сили. У момент правопорушення молоді люди знаходилися в стані алкогольного сп’яніння, - каже начальник тиврівської поліції Олександр Тріщ.

Слідчі відкрили кримінальне провадження та неповнолітнього затримали в процесуальному порядку за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого ч.1. ст. 121 Кримінального кодексу України. За умисне тяжке тілесне ушкодження хлопцеві загрожує 8 років тюрми.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Анонім
    Жах...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:05 Постріли біля вокзалу в Козятині: як натовп намагався «відбити» чоловіка у поліції play_circle_filled 08:12 Сьогодні — День взаєморозуміння і миру. Історія, заборони та прикмети 23 лютого 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 16 по 23 лютого, які ви могли пропустити 20:57 Чемпіонка навчилася стріляти на фронті: відкрили міську спартакіаду «Сила титанів» photo_camera Від читача 10:14 100-річний патефон до річниці діяльності Вінницького обласного осередку ГО "Захист держави" 20:09 До 215 тисяч ікринок: як розмножується щука і чому її не можна зараз ловити 19:16 Минув другий рік з дня смерті Людмили Алфімової — головної героїні фільму «Весілля в Малинівці» play_circle_filled photo_camera 18:23 Засолені ґрунти та хворі дерева: як зимова боротьба з ожеледицею нищить довкілля регіону 18:11 У Вінниці просять відтермінувати освітню реформу. Мінімум — до завершення війни в Україні 17:13 Світло вимкнуть миттєво: чотири випадки, коли енергетики не будуть вас попереджати 17:12 Зима готує підступний фінал. Синоптики дали тривожний прогноз на кінець лютого 16:49 Універсальний солдат неба: 14-та бригада Нацгвардії показала роботу дронів «Вампір» play_circle_filled 16:47 Йому б ще жити й творити: Тульчинщина прощається з 25-річним Героєм Артемом Трачуком 16:35 Судова драма на мільярди: чому родині Порошенків не дали «розділити» активи 16:35 Пів століття відданості освіті: не стало легендарного проректора Вінницького педуніверситету 16:01 Кіберполіція попереджає про розсилку шкідливих файлів. Як не стати жертвою шахраїв 15:09 Будинок князів Гедройц. Історія будинку, зведеного у Вінниці на землі поляків photo_camera 14:26 Нарахували 19 «розкішних» авто на Вінниччині. Які елітні марки купували торік? photo_camera 13:30 Ворог тисне на трьох напрямках: що відбувається на передовій 13:12 Як вам стан доріг у Вінниці наприкінці зими? Ми запитали
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up