Продавщиця магазину «Чері Бері» пограбувала свого начальника

Продавщиця магазину «Чері Бері» пограбувала свого начальника

Жителька Вінниці влаштувалася на роботу у один із місцевих магазинів. Поки проходила стажування, пограбувала свого начальника.

 

26 грудня 2016 року Вінницький міський суд розглянув справу стосовно крадіжки мобілки та грошей у власника магазину «Чері Бері», що по вулиці М. Оводова, 51.

Як стало відомо, вінничанка проходила у листопаді 2016 року в магазині стажування. У цей час вона із сейфу вкрала 2 тисячі 200 гривень та мобільний телефон марки «Lenovo A1000».

Власник дізнався про це. Поки чекали суді, жінка відшкодувала завдану потерпілому шкоду.

Уже під час судового засідання позивач зазначив це та додав, що претензій до відповідача немає.

У результаті суд визнав жінку винною та призначив їй рік умовно.

За інформацією Єдиного державного реєстру судових рішень.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (3)
  • вінничанин
    напевне не грабіж а крадіжка..
  • Чехова Алиса
    давайте відео крадіжки!

    а то власник заїхав бухив вночі за грошима, бо не вистачає далі бухати, а з ранку забув і повісив усе на дівчину!
  • Чехова Алиса
    я дуже часто буває!

    в сейфі не було грошей, телефон кудись пропав.

    збиток повісили на продавщицю яка зовсі не при справі,

    але зараз мабуть порешена кримінальна справа проти неї,

    від страху що може сісти відала гроші, які не брала!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:36 Заблукав і опинився посеред поля. На Тульчинщині кінологи зі службовими собаками врятували чоловіка 17:57 На Пирогова через сильний витік води частково обмежили рух. Працює реверсний проїзд play_circle_filled 17:12 У Серебринцях проведуть фестиваль з козацькими забавами та вогняним шоу — для Вінниці створять Дідуха 17:10 «Говорітє по-русскі?»: у Болгарії журналіст чув російську менше, ніж у Вінниці Від читача 15:03 Що робити у разі зламу облікового запису в Telegram: алгоритм дій від кіберполіції 16:32 BMW від тестя, квартира від тещі, таунхаус від бізнес-партнера: як живе головний митник Вінниці? 16:04 Вінницький суд виніс вирок депутату рф, який забезпечував окупантів технікою та спорядженням 15:29 «Пропускати таке на великому екрані — майже гріх!» До 22 липня у Вінниці триває ретроспектива генія сучасного кіно Паоло Соррентіно play_circle_filled photo_camera 15:15 У Вінниці демонтують паркани: що прибрали та чому це роблять photo_camera 14:03 118 мільйонів на дороги Вінниччини. Які автошляхи ремонтуватимуть першими та що мають зробити громади 13:12 Замість клумби — паркінг. Як хочуть змінити перехрестя біля Театральної? photo_camera 12:56 Зник безвісти, щоб торгувати арсеналом: СБУ накрила масштабний канал збуту зброї з фронту photo_camera 11:49 «Ціни не відповідають можливостям»: вінничани вимагають переглянути вартість проїзду та умови пересадки 11:05 На Вінниччині викрили нелегальних перевізників, які без ліцензій возили пасажирів до Європи 10:03 Вінницького екснардепа Руслана Демчака екстрадували з Німеччини. Його судитимуть за відмивання 20 мільйонів 09:34 Де у Вінниці 17 липня вимкнуть воду та світло. Перелік адрес 09:30 Творчість вінницьких композиторів і поетів презентували у Житомирі 09:08 Боровся за Україну, мріяв про мирне життя для сина. Вінниця прощається з Костянтином Ткачуком 08:11 Вітаємо Леоніда та Маргариту. Свято, іменини, заборони та прикмети 17 липня 21:00 «Без жодного шансу вижити». На вокзалі в Козятині врятували кішку, яку викинули у мішку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up