Продавав дані громадян. Кіберполіція затримала інтернет-злочинця з Вінниці

Продавав дані громадян. Кіберполіція затримала інтернет-злочинця з Вінниці
  • Вінничанин купив та оновив вірус, який викрадав в мережі Інтернет дані інших громадян. Потім ці дані зловмисник продавав на форумах.

Чоловікові 28 років і він з Вінниці. На днях його затримала кіберполіція.

—Кіберполіція встановила, що чоловік з використанням модифікованого вірусу викрадав персональні дані з веббраузерів жертв, зокрема – логіни і паролі для авторизації, — кажуть у відділі комунікацій поліції області. — Надалі він перевіряв їх на валідність, а потім на тематичних форумах розміщував оголошення про продаж. Вартість однієї такої бази коливалася від 400 до 1900 гривень. Отримані гроші зловмисник перераховував на криптовалютні гаманці.

Також вінничанин перепродував і чужі бази даних. За місцем проживання чоловіка провели обшук та вилучили ряд техніки: ноутбук, жорсткий диск, флеш-накопичувач, мобільні телефони та WiFi-роутер, а також чорнові записи.

Усе вилучене направили на експертизу, а за даним фактом відкрили кримінальне провадження.

Довідка

Частина 2 статті 361 — несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку) Кримінального кодексу України. Таке порушення карається позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

 

Читайте також:

«Замінували» SkyPark. Приміщення перевіряють вибухотехніки

Діти 8, 11 та 15 років пили горілку на ставку. Найменший через «передоз» у реанімації

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (1)
  • Next
    У виправних колоніях різні "спеціалісти" потрібні, особливо чоловічої статі, і не старі.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:23 Де у Вінниці 15 липня немає світла та води: адреси 09:57 Вінниця прощається з 29-річним Захисником Леонідом Зоновим, який загинув на Донеччині 09:30 Куди вступити після 9 класу: огляд навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 09:06 Понад 80 світлофорів у Вінниці працюватимуть по-новому під час хвилини мовчання Від читача 17:16 Обережно, фейк! Чому купувати в інтернеті стає все небезпечніше 08:10 15 липня — День Української Державності. Які традиції, заборони і прикмети 21:00 На вокзалі затримали 22-річного чоловіка, який лаявся та провокував поліцейських на бійку 20:20 Що варто знати про родимки та де у Вінниці їх видаляють — пояснює дерматолог Катерина Юзвак play_circle_filled 19:34 Вінницький полк Нацгвардії уклав меморандум із центром протезування 18:39 Судитимуть 42-річного чоловіка, який роками ґвалтував малолітню падчерку 17:57 Лікарка з Вінниці випробувала медичний канабіс і розповіла про ефект 17:32 Аварія поблизу Вінниці: з понівеченого авто деблокували 61-річну пасажирку 16:31 Воєнний стан і мобілізацію в Україні офіційно продовжили ще на 90 днів 15:58 Нелегальних мігрантів виявили на Вінниччині та примусово видворили з України 15:33 Новий керівник УСР Вінниччини: хто такий Микола Гончар і що він вказав у декларації 14:47 Lexus злетів у кювет на Гайсинщині — загинула 34-річна пасажирка 14:06 Науковиця з Вінниці стала лауреаткою престижної Премії Верховної Ради України 13:21 33 мільйони за автобус: скільки коштуватиме Вінниці лізинг двадцяти MAN Lion's City 13:09 Легендарна «дача Майка» шукає нового мешканця — у графському маєтку продають квартиру photo_camera 12:19 Чотири роки після удару. У Вінниці вшанували пам'ять загиблих внаслідок ракетної атаки 14 липня play_circle_filled photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up