Побитий журналіст просив приставити до нього охорону – не дали

Побитий журналіст просив приставити до нього охорону – не дали
Досі лежить в лікарні Тарас Чорноіван, побитий ввечері 5 березня трьома невідомими. Редактора сайту та газети „Тарасова правда” перевели з реанімації у хірургічне відділення.

- В лікарні буду ще днів десять, - каже Тарас Чорноіван. – Сьогодні піднялася температура. Пневмонії немає, але якийсь запальний процес є.    
Ніяких новин про хід розслідування нападу, як каже редактор видання компроматів, йому з міліції не повідомляють. Знає тільки те, що створили слідчо-оперативну групу з чотирьох співробітників.
Також Тарас Чорноіван сказав, що він просив, щоб до нього приставили охорону. Але правоохоронці підстав для цього не побачили – відмовили.
- В нас виходить спецвипуск газети. Невеличкий, на чотирьох сторінках. Днями його будуть роздавати на вулицях міста, - сказав між іншим Тарас Чорноіван. Мовляв, там буде інформація про напад і його наслідки.     
Нагадаємо, що редактора сайту компроматів побили троє хлопців біля його гаража, неподалік „Південного Бугу”. Він заявив, що цей напад пов’язаний з виходом першого номеру його друкованого видання зі статтею про нардепа Олександра Домбровського. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом умисного нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості. Створили посилену слідчо-оперативну групу, яка встановлює обставини подій. Напад, пов’язаний із професійною діяльністю потерпілого – одна з версій. Розслідування побиття журналіста - під контролем прокуратури.
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (21)
  • Anonymous
    псих больным стволы не дают ..так что тагасик разее что какашками своими кидаться будет..и сотый раз "первым" выпуском своей газеты..хотя такую уйню газетой сложно назвать
    Anonymous reply Anonymous
    А топоры и молотки им продают в магазине?
    Anonymous reply Anonymous
    нет..только удостоверения журналистов.. ))))
  • Anonymous
    А я не дивуюсь. Це ж Україна, у нас і не таке можливо.
  • Anonymous
    Все на кого он писал заслживают большего. А вот бить за это нельзя. А ещё нарушение закона. Что не нравится в суд! Поэтому клиенты здесь все проплаченые. И скорее Домбровский, как и поле фальсификации выборов формирует общественной мнение! Толли это заминусуют, но это правда!
    Anonymous reply Anonymous
    Стопудово!
    Anonymous reply Anonymous
    Это как он, по твоему, "формирует общественное мнение" - заказывает избиение гавнометов? Акстись, Вася!))
    Anonymous reply Anonymous
    Пишут толли клиенты, что мол сам виноват, дыбил и так дальше!
    Anonymous reply Anonymous
    ГПУ сейчас проводит проверку всех бандитов и бандюков кто отсасывал у некоторых депутатов.
  • Anonymous
    тарас купляй ствол,тобі як журналісту дозволена резіна,цих псів треба відстрілювати як шакалів
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Єврейські сторінки Вінниці: відкрили реєстрацію на безкоштовну Майстерню для гідів 20:05 Справжня сила духу: вінницькі ветерани стали призерами всеукраїнських змагань 19:25 У Тяжилові встановили будки для безпритульних собак: мешканці скаржаться на укуси photo_camera 19:15 «Де ще побачиш стільки зустрічей і прощань?»: залізничники зі Жмеринки перемогли у рейтингу «Сила Сервісу» Від читача 16:24 Конкурс «Голос віків: Козацька Вінниччина - легенди рідного краю»: 19:08 На очах у матері двоє нелюдів забили її сина до смерті 18:28 «Солодкувате, м’яке та без гірчинки»: вінницький селекціонер створив ель із кукурудзи 17:40 Де на Вінниччині вода не відповідає нормам: результати перевірки 17:35 Директор інтернату здавав пацієнтів у рабство на ферми 17:17 Села навколо Вінниці: хто і як там жив 400 років тому 16:41 У Вінниці працюють мобільні групи допомоги бездомним 15:45 Вогонь у Нараївці згас сам, але забрав життя 74-річної жінки photo_camera 15:00 Неприємний запах: як доглядати за спортивною пляшкою, щоб вода завжди смакувала свіжістю (Новини компаній) 14:43 Жорстка аварія на Лук’яненка: рятувальники врятували затиснутого в салоні водія photo_camera 14:36 Судитимуть банду, яка вкрала землю у родини військового з Вінниці 12:28 Службові авто для вінницької мерії. На чому їздять наші чиновники? 11:15 Крипто-схема на кордоні: за перевезення ухилянтів до Молдови організатори отримали $12 500 11:00 Хаммам, сауна чи лазня? Вибираємо найбільш корисніше для Вашого організму (партнерський проєкт) 10:59 Ремонтні роботи 3 березня: адреси без води та тепла у Вінниці 09:35 Вінниця сьогодні прощається з 30-річним воїном Євгенієм Маслюком
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up