Передав в’язню заборонену річ. Що буде за хабар службовцю колонії?

Передав в’язню заборонену річ. Що буде за хабар службовцю колонії?

На Вінниччині службовця виправної колонії зловили на гарячому під час отримання хабару.

У  «Могилів-Подільській виправній колонії № 114»  затримали "на гарячому" службову особу цієї виправної колонії. Про це повідомляє Прес-служба прокуратури Вінницької області.

Відомо, що  нечесний на руку працівник установи вимагав та отримав хабар. За три тисячі гривень працівник мав передати засудженому, що відбуває покарання в установі, заборонені для використання предмети.

Наразі зловмисник був затриманий у порядку ст. 208 КПК України.

— Місцевою прокуратурою забезпечено проведення першочергових слідчих дій, за результатами яких вилучено отримані хабарником кошти та накладено арешт на майно. Проведення досудового розслідування доручено слідчому органу Національної поліції, — розказують у відомстві.

Затриманому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та обрали запобіжний захід у виді домашнього арешту.

Читайте також:

Пожежа у вінницькій тюрмі: евакуювали сто в'язнів. Причину з'ясовують
 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:15 Курс на безбар’єрність. За десять років у Вінниці планують адаптувати 85 кілометрів головних вулиць 19:05 Війна очима чоловіка та жінки. У Вінниці відбулася відверта розмова молоді з ветеранами photo_camera 18:18 Від 150 гривень до кількох тисяч за квиток: скільки коштує доїхати з Вінниці до інших областей 18:02 Понад 1300 вінничан та 26 толок за три тижні: скільки сміття вже зібрали учасники ініціативи Від читача 09:47 Проєкт BRAMA – донать свій час на захист інфопростору! 17:15 Чи має право на відстрочку батько трьох дітей від різних шлюбів? Розповідає адвокат 17:08 Хто тепер доглядатиме за підземним переходом на Урожаї: мерія змінила балансоутримувача play_circle_filled 16:28 Теракт у Броварах за 5 000 доларів: підлітку з Вінниччини оголосили підозру play_circle_filled photo_camera 16:23 Метеорологи розповіли, коли у Вінниці пройдуть найсильніші дощі 16:13 Понад 250 кілометрів нових ліній — у Вінниці оновлюють дорожню розмітку photo_camera 16:13 Аномальна спека чи маніпуляція: що насправді кажуть синоптики про літо-2026 16:06 Енергія сонця замість блекаутів: у Козятині медзаклад перейшов на автономне живлення 15:03 Водоканал латає магістраль та готує масштабне відключення на 16 квітня. Перелік адрес 14:09 Випалена земля та знищені дахи: як людська недбалість провокує пожежі photo_camera 13:27 Бідні мери та багаті родичі. Що ми дізналися з декларацій керівників райцентрів Вінниччини? 13:14 Понад 200 боїв за добу: ворог намагається прорвати оборону на десяти ділянках фронту photo_camera 12:10 Викрали Opel на Гайсинщині і втекли на Черкащину. Під Уманню затримали викрадачів авто 11:03 Без гарячої води до кінця літа: де у Вінниці розпочали підготовку котелень 10:07 Судитимуть 43-річного чоловіка за насильство над 12-річною дівчинкою 09:55 Куди у Вінниці піти на курси: твоя нова робота (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up