Один під вартою, інший без тями у реанімації. Калинівчанин побив чоловіка сестри

Один під вартою, інший без тями у реанімації. Калинівчанин побив чоловіка сестри
  • Житель Калинівки ледь не до смерті побив свого родича. За життя потерпілого нині борються медики.

Вранці 30 червня з калинівської лікарні зателефонували до поліції та повідомили про 31-річного чоловіка, якого доставили до них у важкому стані. У нього травми голови. Вони свідчили про те, що потерпілого побили.  

Непритомним чоловіка виявив місцевий житель біля одного з будинків на вулиці Олени Теліги. 

Правоохоронці встановили, де живе потерпілий та хто його побив. Кривдником виявився 21-річний родич потерпілого. 

— Як з’ясувалось, 29 червня потерпілий прийшов в гості до брата своєї жінки святкувати його приїзд з заробітків. Під час розпиття спиртних напоїв між родичами виник сімейний конфлікт. Підозрюваний висловив невдоволення щодо виховання потерпілим своїх дітей та його племінників, — каже начальник Калинівського відділу поліції Олександр Король. — На цьому ґрунті між чоловіками виникла бійка, свідками якої стали інші учасники застілля. Заспокоївшись, чоловіки випили і потерпілий пішов додому. Ранком наступного дня його виявили на вулиці непритомним. 

У поліції додають, що потерпілий неодноразово потрапляв у їх поле зору як домашній кривдник. 

Усі обставини інциденту з'ясовують. За даним фактом відкрили кримінальне провадження.

 

Читайте також:

За час карантину поліція виписала 733 адмінпротоколи на порушників

Поліція просить допомоги в пошуку чоловіка, якого підозрюють у тяжкому злочині

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • sdnfsdnfnsdfn
    Бідлонарід як він є.
  • Юрий Бондарук
    От і відбашляє слідчому все, що заробив...
    Tomy reply Юрий Бондарук
    да колхозники они такие
    Ольга reply Tomy
    Від суми і від колхозу не зарікайся!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Війна крізь об’єктив: у краєзнавчому музеї відкрили фотовиставку про незламний Харків photo_camera 20:15 Серце Вінниці: де застиг час, або прогулянка найстарішими районами і вулицями міста photo_camera 20:02 «Наша робота життєво важлива» — у Вінниці ліцеїсти зустрілися з сапером Нацгвардії 19:35 «Віддала 600 тисяч авансу»: два роки мама чекає пам’ятник на могилу сина, курсанта академії СБУ Від читача 14:52 Поліція спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 18:34 Клінічна смерть після допиту: як йде справа щодо поліцейських, які катували підозрюваного у Вінниці? 18:16 Вінницькі хірурги відновили обличчя пацієнта після опіків — фото до і після вражають 17:28 З попкорном, шоколадом і карамеллю чи класичні: які паски продають у Вінниці і скільки вони коштують play_circle_filled photo_camera 17:07 Перевірили воду на Вінниччині: 97% проб безпечні, але деякі показники перевищують норму 16:09 Від ферми до гончарної майстерні — як вінницький бізнес може долучитися до нацпрограми з туризму 15:37 На Вінниччині вирує негода. Сильний вітер повалив дерева у чотирьох громадах 15:35 Комерційна нерухомість у Вінниці: як змінюється попит у 2026 році (Новини компаній) 14:42 Неякісне пальне? Що показали перевірки АЗС на Вінниччині 14:14 Коли та де у Вінниці освячуватимуть паски. Ми дізналися 13:24 Майже мільйон поза декларацією: НАЗК виявило порушення депутата Могилів-Подільської міськради 13:00 Анімовані тролі та велетні: у Вінниці відкрили фантастичний «Парк Легенд» (Новини компаній) 12:24 Вінницька нерухомість у лідерах за ціною квадратного метра. Є актуальні дані 12:10 Вакансії в АН «Благоустрій», супермаркетах «Грош», «Varus» та 50 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 12:02 Передвеликодня толока у Вінниці — вздовж вулиці Генерала Арабея прибрали п'ять кілометрів території 11:07 Автотроща біля Калинівки: 26-річна водійка Renault врізалася у ВАЗ photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up