На Вінниччині будували «золотий» фонтан. Справою займається прокуратура

На Вінниччині будували «золотий» фонтан. Справою займається прокуратура

На Вінниччині посадовці оформили договір на півтора мільйона гривень для реконструкції площі. Триває досудове розслідування.

«Могилів-Подільською місцевою прокуратурою Вінницької області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом розтрати  500 тис гривень службовими особами селищної ради, за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України», - повідомляють в прес-службі прокуратури Вінницької області.

Відомо, що службові особи селищної ради упродовж 2013-2015 років уклали декілька договорів із товариством з обмеженою відповідальністю на реконструкцію площі та фонтану в Томашполі.

Вже витратили майже 800 тис гривень на реконструкцію площі та майже  700  тис гривень на фонтан. Наразі досудове розслідування триває.

Довідково: згідно санкції ч. 4 ст. 191 КК України винним особам передбачене покарання у виді позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років..

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Хм Страно
    800 тис на площу і це багато?

    Вінницька міська рада двори ремонтує від 1 мільйона, тут цілу площу за 800 тис.

    Скоріше за усе відкат не дали! Або не та фірма тендер виграла!
  • Anonymous
    Винницкие Хфонтаны проверьте - вот там МИЛЛИОНЫ государственных денег УКРАДЕНО "честным", но фашистским горисполкомом.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 17 по 24 листопада, які ви могли пропустити 20:05 Осінній суп з лисичками від Олени Павлової: легкий рецепт для смачної вечері 18:58 Погода у Вінниці наступного тижня буде мінливою: від морозу до +9° вдень 17:54 Відомі українки постали в образах сакральної Мотанки у проєкті вінничанина photo_camera Від читача 13:04 Організували масштабну шахрайську фінансову біржу: слідчі поліції та кіберполіцейські повідомили про підозру учасникам організованої злочинної групи 17:35 Сніжна зима на Вінниччині: коли її було найбільше з 2003 року? 16:40 «Ніжний етап»: фітнес-тренерка Марина Боржемська розповіла про нові стосунки 15:34 На Вінниччині знаходиться найстаріший діючий туалет в Україні: де він і що про нього відомо? play_circle_filled photo_camera 15:28 Вінницькі індорхокеїсти привезли срібло з Німеччини 14:36 Вінничанин Данило Явгусишин здобув Кубок Імператора на турнірі Kyushu 2025 у Японії 14:03 Понад шість тисяч ФОПів відкрили вінничанки: чим переважно займаються жінки в бізнесі? 13:06 «Шестиденка» чи навчання в червні: що чекати школярам через блекаути 12:31 Чи будете отримувати 1000 грн зимової єПідтримки — і на що її витратите? Ми запитали вінничан 12:08 У ДТП на Львівщині травмувалися двоє чоловіків, серед них — 41-річний вінничанин 11:07 «Не плачте за мною, якщо у бою загину»: у Вінниці прощаються з розвідником Андрієм Ковальовим 10:18 Мозаїку «Гостинність» у Вінниці внесли до списку пам’яток монументального мистецтва 09:18 У вінницьких лікарнях працюють помічники ветеранів: де отримати допомогу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up