На Київщині затримали молодика, що напав та пограбував літню жительку Браїлова

На Київщині затримали молодика, що напав та пограбував літню жительку Браїлова

На 83-річну мешканку Браїлова напали. У жінки вкрали 2400 гривень. Зловмисника знайшли та затримали у Київській області.

— Встановлено, що зловмисник ввечері зламав вхідні двері в приватному будинку літньої мешканки Браїлова, яка проживала сама. Увірвавшись до оселі, розбійник почав вимагати у господині віддати кошти, погрожував розправою та штовхнув стареньку жінку, внаслідок чого вона впала на підлогу. Беззахисній жінці нічого не залишалося, як сказати нападнику, де ховає скромні заощадження. Злочинець після того, як забрав 2400 гривень, вирішив допомогти бабусі – підняв її з долівки та допоміг дійти до ліжка у сусідній кімнаті. На останок порадив нікому не повідомляти про те, що сталося,  — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Жінка все ж викликала поліцію. Правоохоронцям вона розповіла, що злочинець – молодий чоловік, розмовляв російською та був охайно одягнений. На слід нападника вийшли і встановили його особу, але затримати чоловіка вдалося а ж у Київській області.

Ним виявився 25-річний співмешканець жительки Браїлова. Чоловік поїхав відзначати Великдень на Київщину. Там і його затримали. Нині він у слідчому ізоляторі.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:48 Тікав з ТЦК і поранився об колючий дріт: як відреагували у центрі 10:10 Лікування без сліз і страху: зібрали в одну добірку кращі дитячі стоматології Вінниці (партнерський проєкт) 10:04 Ремонтні роботи 25 березня: адреси без води та світла у Вінниці 09:38 Кількість поранених у Вінниці зросла до 18. Що відомо про руйнування Від читача 08:37 Круглий стіл з ініціативною групою з питань зниклих безвісти організував Хмільницький осередок ГО «Захист держави» 08:53 Двом постраждалим у Вінниці після атаки «шахедами» провели складні операції 08:06 Сьогодні віряни відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці. Історія, традиції та заборони 25 березня 21:00 Вінничани оговтуються після масованого обстрілу. Яка нині ситуація в місті photo_camera 20:15 Ціни на м'ясо і сало перед Великоднем: дізналися вартість продуктів на центральному ринку photo_camera 20:07 Внаслідок атаки дронів на Вінницю один чоловік загинув, ще 13 отримали поранення play_circle_filled photo_camera 20:02 Майже чотири роки страшного полону. У Борівці зустріли Захисника Миколу Синишина photo_camera 19:19 Лівий берег чи правий: порівняли райони Вінниці за комфортом та можливостями 19:12 Крадуть електроенергію і шкодять всім! На Вінниччині зафіксували збитки на 13 мільйонів 18:02 Вінниця опинилась під ударом «шахедів». У центрі й не тільки пролунали вибухи. ОНОВЛЕНО play_circle_filled 17:00 У Вінниці відкривається «Парк Легенд» із велетнями, тролями та іншими казковими істотами (новини компанй) 16:53 Калинівка, Гайсин, Липовець: який стан доріг на Вінниччині після зими та де вже триває ремонт? play_circle_filled 16:49 Відновлення дороги М-21: що вже зробили та які ремонти запланували play_circle_filled 15:24 Їхали ремонтувати колектор, а потрапили на пожежу. Як на Шимка бригада водоканалу допомогла гасити вогонь play_circle_filled 14:49 Теплиці у Вінниці: кого обирають вінничани і чому скупий платить двічі? (новини компаній) 14:46 «Вінницькі вовки» вийшли в лідери конференції чемпіонату Польщі з флаг-футболу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up