На діда, в якого висів на вішалці обріз, доклали в міліцію

На діда, в якого висів на вішалці обріз, доклали в міліцію
Обріз мисливської рушниці з набоями вилучили у 76-річного пенсіонера в селі Устя Бершадського району. Правоохоронцям надійшла оперативна інформація, яка підтвердилася під час санкціонованого обшуку.

Обріз калібру 16 міліметрів знайшли на вішалці, а в кишені халата, який висів поруч, – п’ять патронів. Начальник Бершадського райвідділу міліції каже, що дід, який зберігав зброю незаконно, раніше судимий. Він пояснив, що купив обріз 10 років тому в сусідньому селі у незнайомця, а зберігав на всяк випадок - для самозахисту.

- Що за незаконне зберігання зброї передбачена кримінальна відповідальність, пенсіонер знав, але сподівався, що про це ніхто не дізнається, - кажуть в секторі зв’язків з громадськістю обласної міліції. - Де насправді чоловік взяв зброю та набої і навіщо зберігав, наразі з’ясовує слідство.

Нагадаємо, що за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами Кримінальний кодекс України обіцяє до семи років тюрми. А люди, які добровільно звернуться в міліцію, щоб здати незареєстровану зброю, звільняються від відповідальності та отримують право зареєструвати її на себе.

Як розповів виконуючий обов’язки заступника начальника управління міліції Олександр Глянько, з початку року на території Вінницької області з незаконного обігу вилучили 54 одиниці вогнепальної зброї, 36 – холодної зброї, майже 2000 набоїв та більше 9 кілограмів вибухових речовин.
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Торонтуй
    Читаем заглавие "На діда, в якого висів на вішалці обріз, доклали в міліцію". Кто-то что-то понял? Баняки торонтовские, прожившие по 70 лет в Канаде изъясняются яснее.
  • Георгій
    Краще б промовчали, ніж звітувати такими так званими результатами.
  • Торонтуй
    "Обріз калібру 16 міліметрів" - Шарапов неизлечим. Я ему уже 3 раза объяснял, что такого калибра нет. Не доходит. Заберите его в армию, что ли...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:03 У власність громади повернули 45 соток землі перед Центральним ринком 18:12 Нічні заморозки та дощі — на Вінниччину насувається штормовий вітер та негода 17:50 Більше ніж краса: як пластична хірургія у «Центр-В» змінює життя та повертає впевненість (Новини компаній) 16:37 «Вітаємо вдома, Герої!»: серед 193 звільнених з полону захисників — 15 наших земляків play_circle_filled Від читача 19:31 Картку водія загублено 16:22 Вінничанка Дар’я Лаптєва виборола золото на чемпіонаті Європи з таеквондо у Греції 15:42 Тріо «Оксамит» співало вінничанам похилого віку от душі і для душі 15:28 Понад 30 років рятував життя: загинув лікар-анестезіолог Вінницького онкоцентру Володимир Шибинський 15:04 Замість латання дірок — суцільні карти: в області уже відновили понад 145 тисяч квадратних метрів доріг 14:16 «Зробив винним мертвого»: судитимуть фермера, якого звинувачують у смерті сімох вінничан 13:02 Захист неба, ДНК-експертизи та підготовка до зими — головні рішення 67-ї сесії Вінницької міськради 12:30 Відбулося засідання чергової 80 сесії Вінницької обласної Ради (Пресслужба Вінницької обласної ради) 12:07 Спалах африканської чуми у Бабчинецькій громаді. В урочищі виявили 11 туш диких кабанів 11:09 До 40-х роковин трагедії на ЧАЕС ліквідаторів аварії відзначили нагородами photo_camera 10:18 Сильний вітер валив дерева та блокував траси. Як Вінниччина долає наслідки стихії 09:50 Допоможуть у тяжку хвилину: ритуальні послуги та товари, кафе та обіди на замовлення (партнерський проєкт) 09:44 Де у Вінниці сьогодні не буде води та світла: перелік вулиць 09:03 Вінниця прощається із захисником Часового Яру Олегом Рибаком на псевдо Професор 08:11 Сьогодні з іменинами вітаємо Єлизавету та Миколу. Історія та прикмети 24 квітня 21:00 Пів тонни смерті у кукурудзі. Як вибухотехніки знешкодили частину ракети Х-101 та касетні боєприпаси play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up