Масова бійка у Набережному кварталі. Опублікували відео з місця події

Масова бійка у Набережному кварталі. Опублікували відео з місця події
  • Цієї ночі група людей влаштувала бійку у Набережному кварталі. Камери спостереження зафіксували учасників та саму подію.

Інцидент стався в ніч з 20 на 21 серпня. Першими про це написали у Інстаграм-групі «ads_vinnitsa», де і опублікували відеоролик.

— В Набережному кварталі сьогодні близько першої ночі, стались п'яні розбірки і в хід пішли кулаки. На масову бійку приїхало три екіпажі поліції, які швидко заспокоїли п'яну молодь. Відео початок, — зазначають у повідомленні.

Ми зателефонували у Патрульну поліцію Вінниці та запитали про цю бійку. Нам підтвердили, що такий інцидент був.

— Близько восьми чоловік влаштували бійку. На місці події працювала поліція охорони. Патрульні не були задіяні, так, як на момент їх приїзду, учасники вирішили все за згодою сторін, — кажуть у поліції.

У чому саме була суть конфлікту так і не зрозуміло. На відео видно, що двоє чоловіків стоять поруч. Один із них починає бійку. Комусь із них на підмогу підбігає ще два чоловіка, які допомогають лупцювати опонента. Згодом підбіг ще один чоловік та декілька жінок.

 

 

Читайте також:

У Чечельнику 22-річна жінка народила вдома дитину, задушила її та заховала тіло у шафі

Смертельна ДТП біля Турбова: водієві загрожує до 10 років в'язниці, він перебуває в ізоляторі

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (12)
  • Богдан Черевко
    бухарики)))
  • Вася
    нет тела - нет дела. Зачем нам нужна такая полиция?
  • vova
    Та, ну...Ни один из них не дерется серьезно. А вот то, что лежачего бросились ногами тусать, явный признак гнилого электората Зеленского, а это уже диагноз.
  • Руслан Андрэ
    это все синька...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:02 Жмеринка отримала п'ять автобусів від хорватських партнерів. Кого вони возитимуть 20:05 Рогозоплетіння, гончарство та благодійність. Як у Щітках пройшов етновікенд «Заплетемо рогозу» play_circle_filled 20:02 Цього не бачать пасажири. Один день із життя вінницького трамвая play_circle_filled photo_camera 19:07 Управління стратегічних розслідувань на Вінниччині очолив полковник поліції Микола Гончар Від читача 10:36 Літній чемпіонат України зі стрільби кульової — у самому розпалі! 19:00 Уже не 1, а цілих 5 Гбіт/с: розбираємося, що це за супершвидкість (Новини компаній) 18:12 Донат замість в'язниці: чи пом'якшує допомога ЗСУ покарання в судах? 17:52 Кривава сварка у Погребищі: чоловік поранив дружину ножем та намагався вчинити самогубство 17:15 До $900 за оформлення авто: на гарячому затримали митника та його спільника 16:11 На Вишеньці у підвалі замурували собак. Тварин рятували волонтери play_circle_filled 14:54 Стрілянина у Погребищенській громаді: затримали 51-річного чоловіка з арсеналом зброї 13:58 У Шаргороді Mercedes вилетів у паркан і перекинувся. Ще дві ДТП сталися на Вінниччині 13:10 «Липові» сертифікати за гроші: судитимуть п’ятьох інспекторів Держпродспоживслужби 13:00 Конференц-зали та коворкінги у Вінниці: де орендувати та за скільки? (партнерський проєкт) 12:34 У Якушинцях дівчина впала у рів глибиною понад сім метрів 12:21 106 тисяч гривень за ноутбук: на що витратять мільйони з чотирьох тендерів для ЗСУ 11:18 У пункті пропуску «Могилів-Подільський — Отач» розпочали ремонт. На кордоні можливі затримки 10:53 Відтік учнів за кордон: яке майбутнє чекає на освіту Вінниччини? 10:25 Як знайти свого косметолога серед 1000 пропозицій у Вінниці та на що звернути увагу при виборі (Новини компаній) 10:12 Обладнання для лікарень і мобільних медиків: Вінниця отримала 17 тонн допомоги з Франції
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up