Копа Олійника, якого судять за розстріл пасажира BMW, знову відсторонили (ВІДЕО)

Копа Олійника, якого судять за розстріл пасажира BMW, знову відсторонили (ВІДЕО)
  • Сергія Олійника, який родом з Вінниччини, знову відсторонили від служби в патрульній поліції.
  • Мова йде про поліцейського, який рік тому в погоні застрелив 17-річного пасажира BMW.

«Голосіївський районний суд міста Києва 11 квітня на 2 місяці відсторонив від посади поліцейського Сергія Олійника, якого підозрюють в умисному вбивстві та перевищенні службових обов'язків під час переслідування автомобіля BMW у Києві», - повідомляє на ФБ прес-секретар столичної прокуратури Надія Максимець.

Підозрюваному Сергію Олійнику обрали запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання на такий саме строк.

Сам Олійник каже, що  його не допустили до служби, де передбачене носіння зброї чи патрулювання вулиць. Він зазначає, що не винуватий та сподівається на «справедливість суду».

Деталі дивіться в сюжеті «ТСН»:

Як відомо, 6 квітня 2017 року поліцейський Сергій Олійник, якого обвинувачують в умисному вбивстві під час переслідування BMW 7 лютого 2016 року, повернувся на роботу.

Олійнику загрожує до 15 років позбавлення волі.

Нагадаємо, що вночі  7  лютого 2016 року київська патрульна поліція переслідувала BMW, яке порушувало Правила Дорожнього Руху  і їхало на високій швидкості. Поліцейські неодноразово попереджали через гучномовець про відкриття вогню, після чого обстріляли автомобіль.

В результаті застрелили 17-річного хлопця, який в компанії трьох інших чоловіків знаходився в машині.

Дивіться повну версію переслідування:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Oleksandr Stoliarov
    Бобрусь, а чого ти не постиш відео Генпрокуратури з нагрудних реєстраторів?
    https://www.youtube.com/watch?v=4YcZMfVOa1Y
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Небо наче з кіно: вінницькі синоптики зловили в об'єктив грізну та величну красу над містом photo_camera 20:05 Під сирени та водяну арку у Вінниці провели на пенсію надзвичайника, який 30 років рятував людей 19:03 Троє дітей у Вінниці знайшли нові родини завдяки патронату і прийомним сім’ям 18:02 У Ямполі чоловік обікрав будинок сусіда та сховав награбоване у своєму подвір’ї Від читача 19:57 У Вінницькому обласному ТЦК та СП запевняють, що не мають відношення до приміщення з жахливими умовами 17:10 Рік тюрми за інтим-послуги: у Вінниці засудили організаторку борделю біля «Урожаю» 16:05 У Вінниці замінюють вікна в багатоповерхівках, пошкоджених через російську атаку 15:32 Три заяви до поліції та постраждалі з обох сторін: що відомо про конфлікт біля ВЛК неподалік Вінниці play_circle_filled photo_camera 15:02 Ціни на пальне знову підскочили. Скільки коштує заправити авто 23 травня 14:16 «Підгодовують рибкою, бо сама залишилась висиджувати потомство» — як небайдужі на Вінниччині рятують лелеку play_circle_filled 13:32 В Україні майже 22 тисячі фопів з іноземним громадянством. Яка ситуація на Вінниччині? 13:03 Трамвайний парк Вінниці поповнили ще три вагони Tram 2000 зі Швейцарії 12:08 На Хмельницькому шосе водій фури на «зебрі» переїхав пенсіонерку. Ще одна аварія сталася на М-30 11:31 Що ви думаєте про жорстокіші правила та покарання для водіїв електросамокатів? Ми запитали вінничан 10:52 Зима без блекаутів, гроші для бізнесу та розвиток соцсфери — підсумки візиту Юлії Свириденко до Вінниці play_circle_filled 09:53 У Вінниці прощаються з двома воїнами-добровольцями Романом Стратійчуком та Олегом Остапчуком 09:04 Смерть дитини на совісті соцслужб: на Вінниччині судитимуть керівницю терцентру за «фількіни грамоти» 08:10 23 травня — День морської піхоти України. Історія, заборони та прикмети
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up