Колишній зек із стажем шукаючи гроші на горілку пограбував вінничанина

Колишній зек із стажем шукаючи гроші на горілку пограбував вінничанина
  • У вінничанина вкрали два мобільних телефони та наручний годинник.
  • Грабіжник вкрадене швидко продав, а на отримані гроші купив випивку.

 

До поліції 6 березня звернувся 29-річний чоловік. Вінничанин розповів, що на днях у нього малознайомий чоловік на ім’я Олександр силою відібрав два мобільних телефони та наручний годинник.

— За підозрою у вчиненні правопорушення поліцейські затримали 30-річного жителя Бершадського району, на рахунку якого шість судимостей. Свою причетність до вчинення правопорушення чоловік заперечував, але докази довели протилежне. Зі слів зловмисника, кошти, отримані від продажу мобільних телефонів та годинника, він відразу витратив на випивку, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

За фактом грабежу правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:25 Погода знову гойдатиме. Чим здивують вихідні на Вінниччині photo_camera 16:08 Розчинна кава — не ворог? Вінницькі фахівці розвінчали популярний міф photo_camera 15:07 У Калинівці та біля Гуменного сталися ДТП — є госпіталізовані photo_camera 14:10 «Студент»: «Малим зрозумів: Луганськ – це Україна, окупована Росією» (соціальна реклама) Від читача 20:38 «Переносити війну на територію агресора»: Євгеній Хмара і Михайло Драпатий визначили перші кроки 14:03 За 5000 доларів обіцяли провести вінничанина через гори до Румунії photo_camera 13:44 У Вінниці тимчасово перенесли зупинку «Грушевського» — де чекати транспорт 13:13 ЗСУ «приземлили» ще один російський літак photo_camera 12:21 Закон про ВПО вперше з 2014 року змінили. Що буде для переселенців у Вінниці? 11:22 Хворобу Лайма діагностували у чотири рази частіше. Чим ще хворіли жителі Вінниччини у червні photo_camera 11:02 Електрощиток спалахнув у багатоповерхівці Вінниці. Мешканців вивели на вулицю photo_camera 10:30 Танці під російські пісні на АЗС: поліція склала 15 адмінпротоколів play_circle_filled 10:12 З серпня проїзд по 25 гривень. Чи готові вінничани платити більше? photo_camera 09:33 Де у Вінниці 24 липня тимчасово не буде води та світла 08:08 Сьогодні вітаємо Христину, Гліба та Бориса. Історія, заборони та прикмети 24 липня 21:01 Для дітей захисників з Вінниччини відкрили реєстрацію на безкоштовну поїздку до Латвії 20:02 Під час евакуації тіло героя вдруге атакував ворожий дрон: історія Владислава «Хана» Смаглія play_circle_filled photo_camera 19:19 Скільки коштує бути студентом? Дізналися ціни на навчання у вінницьких вишах у 2026 році 19:01 Органний концерт, форум і виставка: у Вінниці відзначать День святого Якова photo_camera 18:39 Не розслабляйтеся: після прохолоди погода готує новий сюрприз photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up