Кол-центр банку у колонії. П'ятеро засуджених займалися телефонним шахрайством

Кол-центр банку у колонії. П'ятеро засуджених займалися телефонним шахрайством
  • Чоловіки представлялися операторами ПриватБанку та видурювали з довірливих українців кошти. 
  • Засуджені мали чимало телефонів, сімкарт та вели детальні записи.

Викрили засуджених та провели обшуки у їх камерах вранці 8 жовтня. Все це відбувалося у Вінницькій виправній колонії №86. Про це у фейсбук пише «Центрально-Західне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань».

— Задокументовано протиправну діяльність організованої групи осіб із п’ятьох засуджених, які займались шахрайськими діями представляючись працівниками «Приват банку». У ході проведення обшуку на підставі ухвали Вінницького міського суду  в приміщеннях, де проживають дані засуджені, виявлено та вилучено мобільні телефони, зарядні пристрої до них, сім-карти різних мобільних операторів, записи номерів банківських карт та номера телефонів імовірних потерпілих, — йдеться у повідомленні. — Також, паралельно проводились обшуки у співучасників злочину за адресами їх проживання, у ході яких вилучено ряд речових доказів: грошові кошти, банківські карти, наркотичні речовини. 

Також у повідомленні додають, що відкрили ще одне провадження за фактом шахрайства у великих розмірах. У його рамках оперативники провели обшук іншого житлового приміщення, де проживають фігуранти даного провадження. Там вилучили мобілки, сімки, записи номерів і карт.

Нині триває розслідування за обома виявленими фактами.

 

 

Читайте також:

Зник ще третього жовтня. Шукають 36-річного жителя Немирівського району

Під Козятином дерево впало на авто, що їхало дорогою. Водій загинув

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (7)
  • Саша Хоменко
    Менты крешовали
  • Сергей Склярский
    Невже хтось із родичів поліцаїв постраждав ?
  • Артем Кропивлянський
    нарешті почали ловити, а то  раніше навіть алібі їм робили.
  • Игорь
    Зеков отпускать, а на их места садить администрацию учереждения...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:05 Пішов до річки з гранатою, а вдома тримав арсенал: деталі події у Ямполі play_circle_filled photo_camera 11:13 Майже рік чекали звістки: підтвердили загибель 22-річного військового з Сальниці 11:08 У Вінниці запустили новий застосунок MISTO: що він уміє photo_camera 10:57 Рух центром Вінниці обмежено: як об'їхати перекриту Соборну play_circle_filled Від читача 10:23 Інформаційна безпека починається з кожного з нас 10:48 У Вінниці ремонтують мережі: перелік адрес без води та гарячої води 10:04 Сир, мед, м’ясо та овочі безпосередньо від виробників: коли і де відбудеться ярмарок 09:45 Весілля вашої мрії: добірка ресторанів для ідеального свята (партнерський проєкт) 09:07 Жителі Вінниччини можуть чути вибухи: що сталося play_circle_filled 08:05 Вітаємо Олександра та Єгора. Історія, заборони та прикмети 11 червня 21:30 «В Антарктиді я встановив покажчик з написом Vinnitsa»: на війні втратили лікаря-полярника 21:01 Від ангіни до кишкових інфекцій: що варто знати про морозиво влітку 20:03 Через загрозу зсуву у Вінниці відновили важливий проїзд photo_camera 20:00 Куди вступити після 9 класу: огляд навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 19:17 Індексація військових виплат: як витребувати невиплачені кошти та збільшити пенсію 19:04 Штормове попередження на Вінниччині: коли чекати гроз, граду і сильного вітру 18:18 Літо десь заблукало? Чому червень у Вінниці більше схожий на весну і коли чекати справжньої спеки 18:08 У мікрорайоні Корея ремонтують вулицю Василя Барки 17:28 На Соборній знову розпочали масштабний ремонт. Що оновлять і скільки це коштує play_circle_filled photo_camera 17:10 Матрац почав тліти від цигарки: у Брацлавській громаді під час пожежі загинула 71-річна жінка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up