Керівнику фірми оголосили про підозру у привласненні понад мільйона гривень

Керівнику фірми оголосили про підозру у привласненні понад мільйона гривень
  • У Вінниці фірма виграла тендер на проведення ремонту на державному підприємстві на суму понад 1 200 тисяч гривень.
  • Але виконавці використали значно дешевші та неякісні матеріали

​​​​​​Вчора, 16 жовтня слідчі оголосили про підозру керівнику будівельної фірми.

За словами начальника поліції Вінницької області Івана Іщенка, попереднім слідством встановили, що одна з вінницьких фірм виграла тендер на проведення ремонтних робіт на державному підприємстві на понад 1 200 000 гривень, використала значно дешевші та неякісні матеріали.

— За результатами будівельно-технічної експертизи, матеріали, використані для ремонту даху адміністративного приміщення, не відповідали зазначеним в акті прийому виконаних робіт. Таким чином підприємство-підрядник привласнило державні кошти в особливо великих розмірах, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Слідчі управління обласного главку поліції розпочали досудове розслідування за п'ятою частиною статті 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

За таке правопорушення передбачено до 12 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна. 

 

Читайте також:

ДТП на Пирогова: водій на «Мереседесі» розтрощив зупинку тролейбусів

Захисні смуги на Соборній: як вважаєте, вони потрібні? (ОПИТУВАННЯ)  

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Ярослав
    Акт прийняли, які претензії до виконавця? Претензії до приймачів!
    Те що в акті написали не те, це вони дурість зробили.
    Конкретно дивтись треба договір. Якщо в договорі оговорені матеріал та ціни на нього, то це одне, а якщо "ось гроші, зробіть лялю" то це зовсім інше. Вамагати конкретне розподілення отриманих гршей не маєте права. Тим більше після підпису акту виконаних робіт. Матеріал може бути якісним і дешевим (не придбаним по спекулятивним цінам), і цю різницю підприємство має право використати як захоче, і зовсім не зобов'язане відчитуватись ні перед ким куда гроші пішли.
  • И.С.
    Нужно ли говорить, что без связки с держслужбовцямы такая схема не работает?
    Ярослав reply И.С.
    Держ, чи ні, але точно без ідіотів не обійшлось. Підісрали собі кар'єру представники замовника.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Укрзалізниця переходить на літній графік: що зміниться для пасажирів 20:05 Руйнували дороги тоннами агропродукції: на Вінниччині заблокували три фури DAF 19:20 «Нехай буде літера «П»: як іноземців вразив текст, де всі слова з однакової букви 19:06 Двоє маленьких хлопчиків отримали травми через вибух у Вінниці play_circle_filled Від читача 14:10 Краплина крові — шанс на життя: волонтери «Української команди» Вінниччини долучилися до донорства 19:04 Одна сітка на 137 тисяч гривень. На Ладижинському водосховищі піймали браконьєра 18:44 Троє бійців із Вінниччини повернулися з неволі в межах чергового обміну 18:28 Журналістські стандарти на висоті: «20 хвилин» залишається в Мапі рекомендованих медіа 18:15 Літо без паніки: з якими хворобами та травмами стикаються діти у Вінниці під час канікул 18:08 Чеський інструмент минулого століття: на митниці вилучили унікальний кларнет photo_camera 17:32 Зміна керівника БЕБ на Вінниччині: хто може очолити структуру та що відомо про нинішнього очільника 17:01 Ігрова кімната з генератором та ляльковим театром: у Козятині ветеранка відкрила бізнес photo_camera 16:41 Гурт ТІК вривається у літо з «Попкоролевою»! Нова пісня — справжній ТОП play_circle_filled photo_camera 16:17 Перший випадок лептоспірозу на Вінниччині: у Івашківцях госпіталізували хворого photo_camera 15:43 Кожен п’ятий підліток уже парить. Як на Вінниччині працює тіньовий ринок вейпів і чому лікарі б’ють на сполох 15:13 Обіцяв фіктивне бронювання за 8 000 тисяч доларів: у центрі Вінниці затримали шахрая photo_camera 14:31 Незрячий вінницький бард на концерті презентував нову пісню «От падав літній дощ» 14:07 У Вінниці під ранок горіла серверна ліцею, а на вулиці спалахнув легковик photo_camera 13:29 Через аномальні 39 градусів на Вінниччині прогнозують проблеми зі світлом та транспортом 13:13 Наступ на тринадцяти напрямках: українські військові відбили 257 атак photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up