Хабарник у вінницькій ОДА. Судитимуть посадовця, якого взяли «на гарячому»

Хабарник у вінницькій ОДА. Судитимуть посадовця, якого взяли «на гарячому»
  • У вінницькій обласній державній адміністрації «на гарячому» взяли хабарника. Було це торік.
  • Зараз правоохоронці розповіли, за що посадовець вимагав та отримав гроші з підприємця, бо вже передали матеріали справи на розгляд суду. 

Хабар посадовець взяв торік. Затримали його на місці події — у робочому кабінеті. Про це ми писали у матеріалі:

Нові деталі події та про хід розслідування розповіли у відділі комунікацій поліції Вінницької області.

— 18 червня слідчі-детективи направили до суду матеріали кримінального провадження відносно начальника одного з управлінь Вінницької обласної державної адміністрації, який отримав неправомірну вигоду від представника приватного підприємства за вплив на прийняття на його користь рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, — кажуть у поліції. — Під час досудового розслідування слідчими встановлено, що наприкінці 2020 року в  службовому кабінеті Вінницької обласної державної адміністрації чиновник отримав неправомірну вигоду у розмірі 2000 доларів США за позитивне рішення щодо видачі дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами одного з приватних підприємств області.

Підозрюваному загрожує до п'яти років позбавлення волі. 

Зображення може містити: одна або кілька осіб

 

Читайте також:

Деталі смертельної аварії у Гнівані на «зебрі». Водія взяли під варту

Двоє вінничан пограбували хату пенсіонерки. Вкрали гроші, золото та алкоголь

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Ruslan Fawkes
    Випустят
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Безкоштовний спорт для ветеранів — де у Вінниці можна тренуватися безкоштовно 20:07 Котячі пригоди та екскурсія містом. У Вінниці проведуть «Пухнасті історії міста» 19:04 У Вінниці школярі запустили екскурсійний трамвай на маршруті №6 photo_camera 18:10 Де у Вінниці діятимуть платні парковки? Оприлюднили перелік вулиць photo_camera Від читача 10:23 Інформаційна безпека починається з кожного з нас 17:35 Скільки коштує паркомісце у Вінниці та в інших обласних центрах? 16:47 Вінничани 60+ відкрили велосезон: щотижня катаються містом photo_camera 16:02 Бригада екстреної допомоги з Вінниці доправила бійця ЗСУ на лікування до Європи photo_camera 15:08 У водія Volkswagen виявили пакети з блакитною кристалічною речовиною 14:33 У Вінниці тепер є свій міський додаток: тестуємо, що працює вже зараз 14:08 Влетів у відбійник і «надихав» 2,18 проміле: на водія склали три адмінматеріали 13:13 На Соборній Nissan збив жінку на пішохідному переході 12:37 Після зіткнення біля Махнівки мікроавтобус опинився у відбійнику: є травмовані 12:12 Чи змінилася якість освіти за останній час? Ми запитали вінничан 11:22 Скутер і ГАЗ не розминулися у Дашеві: є постраждала 10:45 «Наступного разу — без поспіху»: італієць пройшов подільське Camino за чотири дні 10:01 Зливи пошкодили посіви, а сади втрачають плоди: синоптики оцінили ситуацію на Вінниччині 09:27 Стріляв у підлітка та його товариша: жителя Серебринців відправили за ґрати 08:26 Збірна Вінниччини на чемпіонаті України з унібою втретє поспіль виграла командне золото 08:01 Вітаємо Юлію та Лева. Історія, заборони та прикмети 13 червня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up