Грабіж на Пирогова: бандит напав на 20-річного вінничанина та побив хлопця

Грабіж на Пирогова: бандит напав на 20-річного вінничанина та побив хлопця
  • Поліція затримала бандита, який у Вінниці пограбував молодика.

 

До поліції 10 липня звернувся 20-річний вінничанин з повідомленням про пограбування.

За словами заявника, близько п’ятої години ранку на нього напав чоловік, з яким він кілька годин тому познайомився на вулиці. Бандит побив потерпілого, відібрав у нього мобільний телефон та навушники. 

У вівторок, 21 липня, поліцейські встановили особу грабіжника.

— Ним виявися 28-річний, раніше судимий за аналогічні злочини, вінничанин. Телефон він продав, а навушники потерпілого у нього вилучили, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Затриманому оголосили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого першою частиною статті 186 КК України (грабіж). За таке правопорушення передбачено до чотирьох років ув’язнення.

Наразі вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу.

 

Читайте також:

Стрілянина у Дашківцях: 21-річний хлопець поранив односельця. Перші подробиці

Трагедія у «Набережному кварталі»: з 11 поверху випав 27-річний вінничанин

Під Вінницею австрієць та його дружина влаштували дитячу порностудію

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (6)
  • Женя Винницкий
    там вообще-то 186 ч.2 от 4 до 6....а могли бы и 187 ч.1 влепить
  • Саша Гах
    Очевидно, що це розбій, відповідно і інша стаття, від 3 до 7 років
    Антон reply Саша Гах
    Схералі це розбій? Розбій це із вчиненням зброї. Де тут зброя ?
  • Tramp
    познакомился с бандитом??
  • Ols Kat
    А что они делали вместе ночью несколько часов с момента знакомства до момента преступления?
    Діма reply Ols Kat
    Ясна річ, бухали!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:08 Підпалив сухостій — заплати до 21 тисячі: на Вінниччині нагадали про великі штрафи 16:16 Тест до Дня Конституції України: наскільки добре ви знаєте Основний Закон? 15:45 Купання у краватках під наглядом тюленя: вінничанка очолила полярне свято в Антарктиді photo_camera 15:03 Без газу майже на тиждень залишаться жителі шести вулиць у Вінниці Від читача 14:10 Краплина крові — шанс на життя: волонтери «Української команди» Вінниччини долучилися до донорства 14:34 Понад 2,6 мільйона вінницька мерія витратить на піар у ЗМІ — дослідження photo_camera 14:05 «Я скучив»: житель Ямпільщини повернувся додому після чотирьох років у полоні рф photo_camera 14:04 Без права на помилку: розвідник «Червоної Калини» 146 днів тримав оборону в оточенні play_circle_filled 13:23 Коли на Вінниччині пройде дощ і градуси впадуть до +24° 13:08 Наземні роботи та тисячі безпілотників: яку техніку втратила армія рф за останню добу photo_camera 12:19 Як вирішити проблему з дефіцитом парковок у Вінниці? Ми запитали 11:22 На фестивалі польової кухні у Вінниці збирали гроші для 120-ї бригади тероборони photo_camera 10:54 За 46 мільйонів оновлять синагогу в центрі Вінниці. Що буде з памʼяткою, якій понад 120 років? 10:22 Призерів обласного юнацького футбольного чемпіонату нагородили просто неба photo_camera 10:01 Кого і коли вітати з днем ангела: календар іменин на липень 2026 09:28 У Вінниці прощаються із 46-річним захисником Анатолієм Омельчуком 09:01 Вітаємо з Днем Конституції. Історія, заборони та прикмети 28 червня 21:01 Засудили двох підлітків-диверсантів, які привезли до Вінниці вибухівку 20:02 На модернізацію пункту пропуску з Молдовою держава виділила понад 150 мільйонів гривень play_circle_filled 19:17 Таємниці надбузького міста. Дізнайтесь історію, походження назви та маловідомі факти про Ладижин
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up