Герой кримінального скандалу Геннадій Мазур пішов з податкової в помічники нардепа Джиги

Герой кримінального скандалу Геннадій Мазур пішов з податкової в помічники нардепа Джиги
Вінничанин Геннадій Мазур, який нещодавно займав посаду заступника податкової служби Вінницької області, перебрався у Київ. Він тепер не податківець, а помічник народного депутата Миколи Джиги.

- Так, це правильна інформація, - відповів він по телефону журналісту „20 хвилин”. - Я зараз у Києві. Працюю в апараті Верховної ради. Написав заяву. Ні, не на звільнення. На перевід. Звільнився з Державної податкової служби України і перейшов на інше місце роботи, не пов’язане з податковою. А життя далі покаже, як буде...
Нагадаємо, що Геннадій Мазур, будучи на посаді заступника Ірини Зленко, фігурував у кримінальному скандалі про золото, нібито ввезене в Україну з Туреччини подружжям підприємців, продане під виглядом прикрас власного виробництва і належним чином не оподатковане. Йшлося про тону золота і сім мільйонів несплачених податків.
В службовому кабінеті податківця у „Книжці”, в його вінницькій квартирі та у приватному будинку в Тростянці проводила обшуки спецслужба. Він був свідком і міг стати підозрюваним. Дружина Мазура, тростянецька бізнес-леді, здавала в оренду виробничі потужності ладижинським ювелірам. Ті потім заперечували, що вінницький посадовець Мазур – їхня „криша”. Розповідали пресі, як самі всього досягли і що турецького золота в їхніх магазинах немає.  
- Сьогодні по кримінальній справі, як і тоді, жодного підозрюваного. Нічого ніде не доказано. Нічого! Оте, що півроку тягнулося, - просто замовний варіант, - сказав про справу ухилення від сплати податків Геннадій Мазур і пообіцяв невдовзі розставити всі крапки над „і”.
А раніше коментував так: приплели до надуманого злочину, бо комусь дуже потрібна була його посада. Тепер, виходить, звільнив цю посаду сам.

Доречі
В податковій службі, яка тепер називається Головним управління Міндоходів у Вінницькій області, з червня два нових заступника. Марія Кисельова, що раніше працювала в Козятинський податковій інспекції. Та Євгеній Нагорний, який керував Могилів-Подільською податковою інспекцією.
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Anonymous
    ЯКИЙ ЖАХ!!!!! НУ І ДЖИГА!!!!! ДВА "ЧОБОТА ДРАНИХ" СТАЛИ ПАРОЮ!!!!!
  • Anonymous
    Крыса он. Кто бы их все потравил там!..
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:20 Де відсвяткувати день народження дитини? Добірка найкрутіших місць Вінниці (партнерський проєкт) 15:02 Військові авіатори, які не повернулися з польоту: розповідаємо про долі загиблих пілотів Су-24М 14:45 Якушинецька громада виграла обласні змагання з пляжного волейболу серед жінок 14:08 Гінекологічне відділення у Вінниці змінює адресу. Де прийматимуть пацієнток з 1 липня Від читача 10:21 Безпека дітей у кіберпросторі під час літніх канікул 13:05 На маршрут вийшов ще один низькопідлоговий Tram2000. Скільки таких трамваїв буде у Вінниці до кінця року 12:20 «Шоні»: свободу треба відстоювати не у Фейсбук, а в армії (соціальна реклама) 12:07 Смерть 10-річного хлопчика на Вінниччині: справу трьох посадовиць передали до суду play_circle_filled 11:09 Гордість Вінниччини! Дев’ятирічна Марія Красота, яка винесла братів з вогню, отримала відзнаку МВС play_circle_filled 10:55 Більше ніж кафе: як вінницький «Family Place» перетворює звичайний обід на кулінарну пригоду для всієї родини (Новини компаній) 10:28 У Вінниці ремонтують мережі. Перелік адрес без води та світла 10:06 Дорожники взялися за відновлення автошляхів, що ведуть до Ямполя та Тростянця 09:35 Авіакатастрофа на Хмельниччині: під час виконання бойового завдання загинув екіпаж Су-24М play_circle_filled photo_camera 09:03 У Вінницю приїжджає «Парк Дивотварин» — гігантські арт-інсталяції та безкоштовні розваги для дітей 08:06 Сьогодні з іменинами вітаємо Микиту та Кирила. Історія, заборони та прикмети 17 червня 21:00 У Вінниці ветерани та родини полеглих воїнів можуть безкоштовно отримати юридичну допомогу. Куди звертатися 20:20 Від Вінниці до Гнівані пішки: як вирушити в одноденну мандрівку і відчути себе справжнім пілігримом photo_camera 20:05 «Маскується» під застуду. На Вінниччині почастішали випадки ентеровірусної інфекції 19:50 «Надягли кайданки і повезли у в’язницю»: як волонтерка натрапила у Польщі на шахраїв 19:07 Данина з премій підлеглих: директорку реабілітаційного центру на Вінниччині підозрюють у хабарництві
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up