Гайсинський волонтер привіз з зони АТО арсенал зброї

Гайсинський волонтер привіз з зони АТО арсенал зброї
Правоохоронці отримали оперативну інформацію про склад зброї в одному з гаражів волонтера АТО. Інформація підтвердилася під час санкціонованого обшуку.

У 42-річного  жителя Гайсинського району в гаражі оперативники знайшли сім гранат Ф-1, дві гранати РГД, сім гранатових запалів, п’ять магазинів від автомата Калашнікова та ще 543 різнокаліберних набоїв, - розказують у секторі зв’язків з громадськістю обласної міліції.

Обшук провели в суботу, 20 червня. Коли власнику заявили про обшук, волонтер намагався втекти. Від будь-яких пояснень підозрюваний відмовився. Слідство встановило, що волонтер привіз зброю з зони АТО. Наразі слідчі відкрили кримінальне провадження за статтею 263 КК та з’ясовують походження боєприпасів.

За незаконне поводження зі зброєю підозрюваному загрожує до 7 років ув’язнення.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (6)
  • Дарья
    Чому його раніше не зупинили та не перевірили на блок-постах, невже так легко провести зброю, це ж не голка в сіні.
  • zerro
    то, напевне сувеніри, або ватна підстава. інакше - ніяк
  • Анонім
    Всех волонтеров нужно проверять - за что живут, чем дышат, строгий учет "получил-отдал". А то выходит живут, не работают, Слава Украине кричат, везде зрада, а потом новые тачки покупают. Одно дело мухлеж с деньгами, а другое проторенная дорожка поставки оружия в Украину. В 20 минутах была статья где описывали как у Гайды АК нашли. И что, она ответила? Хорош бизнес - автомат привез 2000-3000 $ маеш.



    Автомат и Гайда: http://vn.20minut.ua/Kryminal/yaki-trofeyi-privozyat-vinnichani-z-ato-10440123.html
  • Bogdan Severin
    это только начало...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:01 Собаки, коти та пташки: енергетики Вінниччини рятують тварин у сильні морози photo_camera 16:24 Понад 60 мільйонів на дороги Вінниці: які вулиці та райони будуть оновлювати 16:05 Газ за графіками — це фейк. «Нафтогаз» офіційно розвіяв чутки про нові відключення 15:05 Півтора року невідомості: на щиті повертається вінницький митник Валерій Гольовський Від читача 01:20 Наркотики Вищеольчедаїв Загроза Житю Мешканців Села 15:02 «Дівчата, замерзаю я й тварини»: понад 30 годин чекали світла на двох вулицях Старого міста 14:07 Могла замерзнути. У Козятині пенсіонерка впала на дорозі і не могла встати play_circle_filled 13:33 Мерія Вінниці встановила премії для непедагогічних працівників. Кому саме та скільки? 13:13 Понад 7,5 тисяч дронів і 165 боїв: минула доба на фронті була напруженою photo_camera 12:34 Від промзони до житла: компанія з групи «Барцьось» планує забудову в районі ВПЗ 12:04 Понад 60 адрес тепла: де у Вінниці зігрітися та зарядити ґаджети під час відключень 11:51 На Вінниччині проведуть наймасовіші змагання з флаг-футболу за всю історію 11:43 Палали будинки, сонячні панелі та дитсадок: де на Вінниччині вчора працювали вогнеборці photo_camera 11:28 Засудили вінничанина, який вербував людей до «Вагнера» 11:02 Цієї ночі 34 ракети та 339 безпілотників тероризували мирні міста України photo_camera 10:06 Перевірте свої адреси: де сьогодні у Вінниці вимкнули воду та світло через ремонти 10:05 Вакансії в супермаркеті «Грош», в ТОВ «ВІНСВІТ» та 42 актуальні пропозиції роботи у Вінниці 09:50 Дитячі розважальні центри Вінниці або чим зайняти діток у холодну пору року (партнерський проєкт) 08:50 Нічна атака на область: є влучання в об’єкт критичної інфраструктури 08:25 Вони вистояли, не встояв бетон: Україна вшановує легендарних «кіборгів»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up