Фальсифікату на понад пів мільйона гривень. У хаті під Вінницею розливали горілку

Фальсифікату на понад пів мільйона гривень. У хаті під Вінницею розливали горілку
  • Незаконний бізнес організували у звичайному приватному будинку.
  • Під час обшуку правоохоронці вилучили три тисячі фальсифікату на понад пів мільйона гривень.

Розливали горілку в селі Лука-Мелешківська. У будинку були усі необхідні приладдя та сам алкоголь. Про це у фейсбук написав Сергій Борзов.

— 3000 літрів фальсифікату — понад пів мільйона гривень вилучили працівники податкової міліції. Підроблювали горілку відомих вітчизняних та іноземних марок. У будинку «розливу» було все — ароматизатори, шланги, лійки, спиртоміри, порожні пляшки і акцизні марки, — йдеться у повідомленні. — Частину фальсифікату вінницькі податківці виявили у мікроавтобусі Renault Trafic — на 405 тисяч гривень. Автомобіль теж вилучили.

У прокуратурі Вінницької області зазначають, що встановлюються всі обставин вчинення кримінального правопорушення.

— У ході слідчих дій виявлено та вилучено незаконно виготовлені алкогольні напої сумнівної якості в упаковках типу«bag-in-box» різних торгових марок іноземного виробництва, в пластиковій тарі та алкогольні напої, які розлиті в скляні пляшки торговельних марок вітчизняного виробництва в кількості 3 тисячі 424 літри, обладнання для виготовлення алкогольних напоїв та автомобіль марки Renault Trafic, який використовувався для транспортування фальсифікованих алкогольних напоїв, — коментують у прокуратурі. — Орієнтовна вартість вилученого фальсифікату майже 540 тисяч гривень.

 

Читайте також:

У Вінниці СБУ затримала кримінального авторитета та трьох його «колег»

Підривали банкомати по всій країні. У Вінниці затримали злочинну групу

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (1)
  • Жора
    ..............У будинку «розливу» було все — ароматизатори, шланги, лійки, спиртоміри, порожні пляшки і акцизні марки, — йдеться у повідомленні.

    ---------------------------------

    А где это на фото ?

    Видно только готовую продукцию .

    Скорей всего левый товар. Но приписали еще его изготовление)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:15 «Треба було арештувати чоловік 20-30»: що робив у Вінниці «гекачепіст» Бакланов? 21:01 У Вінниці дітей від шести років безкоштовно навчатимуть баскетболу photo_camera 20:20 Від Євгенії Кузнєцової до Донни Тартт: що почитати наприкінці літа та восени photo_camera 20:05 З полону повернули захисника з Погребища, який понад вісім місяців вважався зниклим безвісти Від читача 17:12 Продаж товару в Інтернеті 19:03 На Соборній завершили ремонт дороги та готують повернення зупинок 18:31 «Пакунок школяра» у Вінниці: скільки коштує зібрати першачка та чи вистачить 5 000 гривень? 18:03 Очисні споруди хочуть модернізувати, а «Ховрашів’ю» дати статус заказника: рішення облради 17:15 Модернізація очисних споруд у Сабарові: обласна рада затвердила договір про співпрацю (Пресслужба Вінницької обласної ради) 17:10 Дзюдо, пауерліфтинг та сумо: п'ята спортшкола запрошує дітей на безкоштовні тренування 16:15 Як підготувати дитину до школи без сліз та стресу: поради дають психолог і медик 16:01 Палали сухостій та пожнивні залишки у кожному районі області photo_camera 15:11 14-річна вінничанка представлятиме Україну на Юнацькій Олімпіаді-2026 photo_camera 14:09 У водойму під Вінницею зливають фекалії 13:47 На всю Вінниччину — 79 маршрутів. Куди їдуть автобуси і чого бракує області 13:17 Готуйтеся до погодних змін: що буде на Вінниччині найближчими днями photo_camera 13:13 Наші розгромили шість пунктів управління дронами росіян photo_camera 12:25 Новий подих традицій: Чому вишиваний одяг підкорює світ? (Новини компаній) 12:21 Сміттєпереробний комплекс у Людавці: інвестор керуватиме обʼєктом 50 років play_circle_filled photo_camera 11:12 За $9,5 тисячі допомагав залишити військову частину. У Вінниці затримали контрактника photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up