До оселі вінничанки заліз грабіжник. Його затримали сусіди потерпілої

До оселі вінничанки заліз грабіжник. Його затримали сусіди потерпілої

Вінничанка спала та почула, що у її квартирі є хтось. Це був грабіжник. Чоловік хотів утекти, але його затримали.

— Знаходячись з донькою в одній із кімнат квартири, 31-річна жінка почула, що у її помешканні хтось господарює. Виглянувши у вікно, вона побачила невідомого чоловіка, який тікав з її сумкою у руках. Зловмисником виявився 37-річний місцевий житель, який неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Неподалік будинку потерпілої двоє чоловіків затримали 37-річного грабіжника. У руки поліції зловмисника передали сусіди.

За фактом грабежу правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анонім
    Якщо злодій неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, йому потрібно присудити вищу міру покарання. Рецидівіст продовщить скоювати злочини. А взагалі б смертну кару ввести.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:14 65 вінницьких комунальників відновлюють тепло у Києві play_circle_filled photo_camera 17:07 Як впоратися з надмірною тривогою: дієві техніки та поради психологів 16:03 Криза у бідонах: чому закупівельні ціни на молоко стрімко падають та як це зупинити 15:03 Головне — вчасно виявити! Перші симптоми дитячого раку та що ще варто знати батькам Від читача 10:14 100-річний патефон до річниці діяльності Вінницького обласного осередку ГО "Захист держави" 14:02 Недопалок на балконі ледь не спалив висотку на Павла Корнелюка 13:13 Наші збили ворожий гелікоптер та знищили 42 артсистеми. Про російський наступ за минулу добу photo_camera 12:58 Спершу мінус, потім плюс: погодні «гойдалки» накриють Вінниччину 12:35 Зайва прописка — мінус субсидія: як «паперові» мешканці стають фінансовою пасткою 12:15 «У моєму житті є чоловік»: 46-річна Марина Боржемська врешті почувається щасливою photo_camera 11:07 Світлофори з «павербанками». Вінниця виділила кошти на безперебійники ще для 19-ти перехресть photo_camera 09:52 Лютнева сесія у Вінниці: хто отримає допомогу і на що підуть мільйони з бюджету 09:02 Вінниця сьогодні прощається з воїном-добровольцем Ігорем Петровським 08:24 Сьогодні вітаємо Макара та екскурсоводів. Історія, заборони та прикмети 21 лютого 07:48 Фантастичний камбек приніс вінницьким індорхокеїстам срібло Кубку «Трофі» 21:03 Трагедія у селі Зозів — пожежа загасла сама, але забрала життя господаря будинку 20:25 Вінничани 40 років тому: як проходили вихідні, де шопились, двіжували та релаксували городяни photo_camera 20:07 Робота батьком чи матір'ю із зарплатою 26 тисяч: на Вінниччині шукають патронатних вихователів 19:17 Відпочинок в чанах завершився операцією за 103 тисячі. Вінничанка послизнулась і вимагає компенсацію play_circle_filled 19:02 Дев'ять дітей, вісім онуків та «Золотий хрест»: історія «Баті Молдована» зі 120-ї бригади photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up