До ізолятора потрапили двоє хлопців 15 та 17 років. Що вони накоїли?

До ізолятора потрапили двоє хлопців 15 та 17 років. Що вони накоїли?
  • Двох підлітків затримали у готелі міста Бар. Їх шукали протягом доби. 
  • Що вони накоїли та чому нині в ізоляторі тимчасового тримання, дізнайтеся у матеріалі.

13 січня до поліції звернулася мешканка Якушинець. Жінка розповіла, що хтось поцупив з її будинку 2 500 доларів США та музичну колонку.

Підозрюваних правоохоронці знайшли протягом доби. Ними виявились 15 та 17-річні підлітки. Один із них уже мав справу з поліцією: вчинив крадіжку та викрав авто.

— У будинок потерпілої хлопці потрапили шляхом пошкодження вікна. Після вчинення злочину правопорушники на таксі поїхали у Бар, де винайняли готель. Гроші витратили на власні потреби та нові мобільні телефони,

Підліткам оголосили підозру за фактом крадіжки. 

Читайте також:

Затримали адвоката, якого підозрюють у передачі хабаря поліцейському

Марихуана, екстезі та психотропна сіль: у Вінниці затримали «закладчика» наркотиків

Затримали адвоката, якого підозрюють у передачі хабаря поліцейському

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (7)
  • Віктор Шарван.
    Посадити
    Фёдор Юшкевич reply Віктор Шарван.
    за что?? за что пацанов сажать?что они решили трохи покуражиться
  • Егор
    Молодцы! Зачем работать, учиться, воевать ...
  • john brexit
    Потратили гроші на чарівну стать...
  • Шутник
    Гроші витратили на свої потреби, шось тут не чисто 2500 тис баксів це не 5 грн))) 60 000 грн))) Цікаво в кого бабки осіли?))
    Test reply Шутник
    Пишут же, купили мобильные телефоны, небось айфоны последней модели с максимумом памяти и аксесуарчики + отель + девушки ))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:02 Тепер не «літають» по трасі: камери в Якушинцях рятують життя і поповнюють бюджет 18:09 Врятували сотні життів і прийняли десятки тисяч пацієнтів — підсумки роботи Вінницького кардіоцентру 17:33 «Вистачить не тільки до чаю»: уже є понад 320 тисяч тонн цукру, але три заводи ще працюють 17:24 Вінницькі школярі відзавтра, 13 січня, повертаються до очного навчання Від читача 18:59 Гайсинський районний осередок ГО «Захист Держави» — це про досвід і живу роботу з людьми 17:17 Вартість зросла вдвічі: як за чотири роки великої війни у місті змінилися цінники на пальне 17:06 Коли викликати «швидку» взимку, а коли вас переадресують до сімейного — у МОЗ дали роз’яснення 16:07 Померла професорка та колишня проректорка технічного університету Тамара Буяльська 14:57 Державі повернули вісім гектарів землі з археологічною пам’яткою у Сокиринцях 13:47 Чоловік у розшуку опинився в кайданках — патрульні доставили його до ТЦК 12:57 Шестеро травмованих за вихідні: біля Зятковець Toyota врізалася у вантажівку, ще одна ДТП у Комарові 12:24 Вінницькі транспортники замовили три каркаси для виготовлення трамваїв. Яка ціна? photo_camera 12:00 «Ворог виснажиться першим»: 1 Окремий Центр БпС СБС представив бачення української інтелектуальної армії нового зразка (пресслужба 1-го ОЦ БпС) 11:42 Газова афера на понад шість мільйонів: посадовцю оголосили підозру 11:40 Перезавантаження потрібно кожному: зимовий відпочинок по-вінницьки (партнерський проєкт) 10:49 «Люди не сприймають іншого»: мати Даніеля розповіла про стан сина після побиття в Sky Park play_circle_filled 10:05 Не пропустив під час повороту на Янгеля: керманич Renault врізався в Toyota play_circle_filled 09:36 Які вулиці тимчасово залишаться без води та електрики 12 січня. Перелік адрес 09:09 Мороз буде до -22: детальний прогноз для Вінниччини на робочий тиждень 09:00 У пошуках школи англійської мови для своєї дитини? Зверніть увагу на огляд кращих шкіл Вінниці (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up