Дівич-вечір у Калинівці із кримінальними наслідками

Дівич-вечір у Калинівці із кримінальними наслідками
«Пусть говорят, что дружбы женской не бывает…» Так-так, нехай балакають. Одне діло – язиками молоти, а зовсім інше – діяти у жіночому середовищі. Що не кажіть, а є жінки, які справді стають найкращими подругами. Завдяки караоке, спільним колишнім, алкоголю і грошикам.

Зібралися якось дівулі у Калинівці на дружній дівочий сабантуй. Панове чоловіки, відкриймо вам страшну таємницю: коли дами збираються на усякі дівич-вечори, вони «відриваються» у тисячу разів гучніше та драйвовіше, ніж ви у чоловічих колах. І якщо вже тусять – то до переможного кінця, поки не переспівають усю Ірину Алєгрову, Макса Барскіх, в особливих випадках – під Меладзе можна сльозу в шампанське пустити.

Наші калинівські товаришки, певно, усе відспівали, відсвяткували, відпліткували як слід. Найслабшим алко-бійцем виявилася організаторка дівочої вечірки – власниця будинку. Вона і пішла спати найпершою. Потім здалися ще дві її товаришки. А наймогутніша пиячка вирішила перевірити, наскільки спляча красуня нежадібна.

«Головна» подруга, коли «за нею не спостерігали, зайшла до спальної кімнати і шляхом вільного доступу із серванту скоїла крадіжку грошей у сумі 400 гривень». Зажала все-таки бабло! А могли б дівчатка ще гуляти та гуляти. Але після перевірки на щедрість, подруга-крадійка вирішила витратити гроші за прямим призначенням – «на продукти харчування та спиртне». От не кажіть більше, що жіночої дружби не існує: крадійка гроші зрештою повернула, а грошовита сонька не заявила щодо неї цивільний позов.

Але суд вніс корективи у цю милу дівочу пост-алкогольну ситуацію. Нашу героїню засудили до двох років позбавлення волі, але звільнили від покарання, призначивши рік іспитового терміну.

Мораль: дівоча дружба існує, якщо її своєчасно підкріплювати шампанським та спільним витрачанням коштів.

Вирок у судовому реєстрі https://goo.gl/4dy3Xh

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Коменчук Таня
    щойно прочитала статтю (http://vn.20minut.ua/Kryminal/alkogol-i-boroshno--nebezpechniy-duet-10483280.html), де чоловік з похмілля украв 40-ка кілограмовий мішок борошна вартістю 320 гривень, але на вимогу господарки повернув, і йому "дали" 200 год громадських робіт

    а тут п'яна дівчина/жіночка вкрала (та згодом повернула) 400 грн, але її "засудили до двох років позбавлення волі, але звільнили від покарання, призначивши рік іспитового терміну"



    хмм, цікаво у нас виносять вироки... не можу зрозуміти цю логіку...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Іллінецький кратер: що відомо про космічний слід, залишений понад 400 мільйонів років тому 20:07 Дітям полеглих Героїв Якушинецької громади вручили пам’ятні кулони «Батьківське серце» photo_camera 19:09 До +15° на Вінниччині, сонячно та тепло: прогноз погоди на вихідні play_circle_filled 18:31 Фірма на 7 мільйонів та дохід від Porsche: як депутат із Калинівки поясює неточності в декларації Від читача 19:25 Втрачено карту водія 17:42 У Козятині 31-річний чоловік поцупив Audi і продав її за 12 тисяч 16:27 Після атаки на ГЕС вода в Дністрі може бути небезпечною — що показали останні дослідження 16:10 Шукаєте плитку та сантехніку, але не знаєте де дивитися? Почніть з цих салонів у Вінниці (партнерський проєкт) 15:08 Під час хвилини мовчання на Театральній не дали маршрутці проїхати перехрестя та ледь не побили водія. ОНОВЛЕНО play_circle_filled 14:12 Тікали до Молдови через Дністер. Як ухилянтів ловили вночі на надувних матрацах play_circle_filled 13:55 Куди вступити після 9 класу: огляд навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 13:30 Це ж було вже! Усе, що відомо про мобільні групи для вручення повісток 13:06 Кров у річці на Привокзальній: муніципали виписали штраф за забруднення 12:50 Медичний центр доктора Коваленка у Вінниці: коли спина болить, але терпіти вже несила (Новини компаній) 12:02 ТЦК не матимуть права силою забирати людей — у Раді зареєстрували законопроєкт 11:24 На Вінниччині готуються до масштабної весняної лісокультурної кампанії: висадять п'ять мільйонів сіянців 11:12 Депутат Могилів-Подільської райради «загубив» мільйон у декларації. За це отримав штраф 10:17 Вирубили дерева у «Кармелюковому Поділлі». На лаву підсудних підуть дев’ятеро, серед них — працівники лісництва 10:05 Через пошкодження контактної мережі біля «Урожаю» зупинились тролейбуси та трамваї play_circle_filled 10:00 Де замовити весняне прибирання у Вінниці: клінінг-компанії та хімчистки (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up