Дев'ять років ховався від поліції. У Вінниці затримали 37-річного закарпатця

Дев'ять років ховався від поліції. У Вінниці затримали 37-річного закарпатця
  • Чоловік вчинив злочин в Ужгороді ще у 2012 році. Весь цей час його розшукувала поліція та лише на днях, у Вінниці, він попався.

Виявили чоловіка вчора, 12 січня, на території вінницького залізничного вокзалу. Про це у фейсбук пише Патрульна поліція Вінницької області.

Чоловік одразу привернув увагу патрульних, і, як виявилося згодом, не даремно.

— Під час пішого патрулювання території залізничного вокзалу інспектори помітили підозрілого чоловіка. Поліцейські підійшли до нього, щоб перевірити по базі даних, — йдеться у повідомленні. — Виявилось, що 37-річний житель Ужгорода з листопада 2012-го року знаходиться в розшуку закарпатської поліції за вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) ККУ.

На місце події прибула слідчо-оперативна група, яка має передати чоловіка ініціаторам розшуку.

 

Читайте також:

На 72 році життя не стало вінницького художника Ігоря Ященка

Любить викрадати «ВАЗи». У Медвежому Вушку затримали гастролера-автовикрадача

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (20)
  • Olexandr Zayac
    В.Федотов.А бандити бандитську рожу безоплатно не показують.За нього ще потрібно взяти заставу.
  • Володя Ляхтара
    Вже б давно вийшов сівши 2012, або заробити міг за цей час і відкупитись
  • Рамиль Гасанович
    Будет теперь цыган кукарекать, от судьбы не  свалишь!
  • Артем Луценко
    Як так шукати 7 років людину
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:02 На півдні України фіксують нашестя сарани. Чи є загроза для Вінниччини 18:54 У Вінниці турніром вшанували пам'ять колег-спортивних журналістів 18:14 «Нивівська» молодь відзначилася на всеукраїнському рівні: здобула бронзу Регіональної ліги 18:04 Дві аварії за добу. На Юзвинській вінничани вимагають світлофори, але дорога досі «нічия» Від читача 09:37 Правила безпечного користування соціальними мережами 17:06 У Вінниці відкрили фаховий коледж медуніверситету з двома новими освітніми програмами 16:11 На кордоні з Молдовою зводять новий автомобільний пункт пропуску photo_camera 15:15 За ціною смартфона: які автомобілі можна купити у Вінниці до 1000 доларів photo_camera 15:11 Майже чотири мільйони переплати на ремонті ліцею. На Вінниччині судитимуть начальницю відділу освіти 14:08 Кремово-рудий красень: у Подільському зоопарку народилося теля сірої угорської корови 13:05 Вечірня ДТП на Пирогова — до лікарні доправили 23-річну дівчину 12:20 Із цікавості засунув голову у віконну решітку: як на Дачній рятували чотирирічного хлопчика 12:12 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 11:56 Хто у Вінниці зможе отримати компенсацію за воду та як її оформити 11:05 Понад 300 тисяч звернень та 850 наркозлочинів: у Вінниці підбили підсумки роботи поліції 10:24 На чотири роки тюрми засудили жінку, яка постачала продукти представникам силових структур рф 09:54 До +23° і без дощу вдень. Яку погоду прогнозують у Вінниці 4 липня 09:05 Пішов на фронт після ракетного удару по Вінниці: місто прощається з Героєм Ігорем Линником 08:14 4 липня — День Національної поліції України: історія, заборони та прикмети 21:00 У Вінниці пацієнту з пухлиною підшлункової провели два втручання за одну анестезію
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up