Чоловіка, що напав на вінничанку з молотком, один суд виправдав, інший засудив

Чоловіка, що напав на вінничанку з молотком, один суд виправдав, інший засудив

Чотирнадцять років за гратами проведе чоловік, який напав на жительку Вінниччини. Чоловіка спочатку виправдали у суді, а потім засудили.

Влітку 2014 року на жительку Теплицького району напав невідомий. Чоловік жінку пограбував та декілька разів стукнув по голові молотком.

Нападника знайшли. Тоді Тростянецький районний суд виправдав чоловіка.

Прокуратура розпочала своє розслідування та подала апеляцію.

— Апеляційний суд області ухвалив новий вирок та засудив чоловіка, який раніше був неодноразово судимий за вчинення корисливих злочинів та злочинів проти статевої свободи і недоторканості особи,  на 14 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного йому майна.  Обвинувальний вирок апеляційного суду області набрав законної сили, — зазначають у прес-службі прокуратури.

Читайте також:

Звільнений за хабарництво поліцейський поновився на службі. І хоче 30 тисяч компенсації

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:54 Куди звертатися, якщо через негоду впало дерево? Перелік контактів та інструкція для водіїв 14:08 Картопляний сезон. Коли садити, як вгадати з погодою та чим підживити для рекордного врожаю 13:07 Злочинне «кронування»: вінничани обурені масовим знищенням дерев біля «Авангарду» 12:33 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає Від читача 09:58 Фонд держмайна призначив власника компанії з надання ритуальних послуг директором Запорізького Титано Магнієвого комбіната 12:15 Сорок років після вибуху на ЧАЕС. У Вінниці провели мітинг-реквієм на честь ліквідаторів photo_camera 11:42 Негода на Вінниччині валить дерева та зносить зупинки. ВІДЕО play_circle_filled 10:52 Живлення відновили та почали наповнювати систему — коли у вінничан з'явиться вода 10:00 «КамАЗи завантажені, люди стривожені»: як село тікало від радіації Чорнобиля 09:12 Програму «Доступні ліки» суттєво розширять. Що зміниться для вінничан уже в травні 08:09 Минає 40 років з дня аварії на Чорнобильській АЕС: трагедія 26 квітня, що відгукується досі 21:00 У Вінниці попрощалися з відомою викладачкою педуніверситету Ларисою Валендюк 20:28 Ніч на вокзалі, квіти та сльози щастя: у Хмільнику зустріли звільненого з полону захисника Андрія Гендегу photo_camera 20:02 Через несправний тостер на Келецькій вигоріла кухня в багатоповерхівці 19:22 Аварія на Скалецького. Через зіткнення з BMW автівка опинилася на даху play_circle_filled 19:11 Як школи мають реагувати на булінг? Ми запитали вінничан 18:42 У Стрижавці затримали п’яну водійку, рівень алкоголю в крові якої перевищував норму в 12 разів 17:35 Сидр за грантові мільйони та гірчиця для французів. Як вінницька харчосмакова фабрика розширює виробництво photo_camera 16:24 Майже 5600 штрафів за місяць. Нові камери автофіксації виявили «рекордсмена», що летів містом 180 км/год 15:31 Суд визнав Янчак винною у недостовірному декларуванні: яке покарання отримала ексзаступниця ТЦК?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up