Червоним по фасаду: затримали хулігана, що розфарбував стіни собору

Червоним по фасаду: затримали хулігана, що розфарбував стіни собору

У Тульчині місцевий житель затримав хулігана, який попсував стіни кафедрального собору. Затриманого забрали у поліцію.

Інцидент стався 12 лютого близько 23.30. Тоді 31-річний житель Тульчина побачив, як невідомий чоловік розмальовує червоною фарбою з балончика фасадні стіни будівлі Різдва Христового кафедрального собору.

— Він затримав чоловіка та передав поліцейським групи реагування патрульної поліції, які несли службу неподалік. Затриманий чоловік виявився 62-річним місцевим мешканцем. З якою метою він попсував стіни храму, який є архітектурною пам’яткою,  чоловік пояснити не зміг, заперечуючи свою причетність до таких дій, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

За фактом хуліганських дій розпочато слідство.

Відео дня

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Вася
    Эти .. объявляют себя то истинно православными, то актиаистами.
    И этого достаточно, чтобы запугать ментов
  • Людмила Пастушенко
    Розмалювати його такою краскою, щоб не змивалась і штрафу дати
  • Bogdan Severin
    невже і до Тульчниа ця пошесть з телеграмом і наркотою добралась?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:50 Де зробити професійну чистку зубів у Вінниці? Огляд кращих стоматологій міста (партнерський проєкт) 11:08 У Гнівані 10-річна дівчинка постраждала в ДТП за участі легковика та КамАЗа photo_camera 10:12 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 9 липня 09:28 Чоловік з Ямполя обіцяв переправити через кордон, але потрапив під домашній арешт Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба ! 08:22 Понад 200 ракет та дронів одночасно. Вінниччина пережила шість годин повітряної тривоги 08:14 Вітаємо Михайла та Федора. Свято, іменини, заборони та прикмети 9 липня 21:01 П'яний вінничанин на Volkswagen «літав» Немирівським шосе 20:21 «Чи здоровий сон у вінничан?»: професор б’є на сполох і радить, як приборкати шум у місті 20:12 Тріумф на Чемпіонаті світу. Вінницькі юніори здобули 8 медалей у спортивній радіопеленгації 19:15 «Дайте, я перевірю вашу сумку»: права споживачів, які найчастіше порушуються в магазинах 19:08 П'яне застілля закінчилося пограбуванням: чоловік побив жінку та забрав її речі 18:49 Стартує відкритий чемпіонат Вінниці з пляжного футболу серед чоловічих команд 18:23 Вінничанам із порушенням зору розповіли, як виявляти дезінформацію та фейки 18:05 НМТ-2025 у цифрах: що показали результати по Україні та як відзначилась Вінниччина photo_camera 18:04 У селі Гулі 14-річний мопедист потрапив у ДТП: його госпіталізували 17:17 У Вінниці зафіксували новий температурний рекорд. Про що варто памʼятати під час спеки? 17:17 Нашому малюку шість місяців — і він уже плаває!» Як у Вінниці з’явилися басейни Kinder SPA (Новини компаній) 16:40 Задушили та закопали: на Вінниччині винесли вирок за жорстокий розбій та вбивство 15:03 На Вінниччині п'яні хулігани побили 64-річного чоловіка палицями photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up