На довічно у тюрму: засудили 24-річного чоловіка за убивство з особливою жорстокістю

На довічно у тюрму: засудили 24-річного чоловіка за убивство з особливою жорстокістю
Убивство у Піщанці найжорстокіше в області за останні роки
  • За умисне убивство з особливою жорстокістю засуджено двох жителів області.
  • Довічне позбавлення волі отримав 24-річний молодик, а його 19-річного спільника відправили за ґрати на 15 років.
  • Вирізати серце з грудей, що зробили засуджені, таке навіть уявити важко, але вони зробили це.

Про вирок суду повідомила прес-служба обласної прокуратури. Засуджений на довічне відбуття покарання за ґратами 24-річний чоловік з Піщанки, а його спільник з села Миколаївка того ж району.

Трагедія сталася у червні 2018 року.

Як зазначено у повідомленні прокуратури, досудовим розслідуванням встановлено, що нині засуджені в один з вечорів червня 2018-го пиячили вдома в одного з них. У компанії був третій чоловік, який став жертвою жорстоких знущань. За чаркуванням виник скандал.

Двоє побили одного. Цього їм виявилося замало. Вони його роздягнули і перенесли в іншу кімнату. Там продовжили бити. Як зізналися слідчому, били ногами по голові й тулубу.  

Знущання продовжили тим, що залили в нього пляшечку одеколону і пляшку столового оцту.

Далі  вигадали ще одну «розвагу» — кидали медичним шприцом у прив’язаного чоловіка. Робили це так, аби шприц застрягав у тілі.

А ось ще одна цитата з повідомлення прокуратури:

—З допомогою підручних засобів обвинувачені продовжили жорстоке знущання над потерпілим, доки той не знепритомнів.

Найстрашніше вчинили в кінці катування. Про таке навіть писати жахливо. Цитуємо з інформації прокурорів:

—Зловмисники ножем розрізали живіт і груди потерпілому, вирізали серце та печінку, — читаємо у повідомленні.

У прокуратурі нагадують, що на час вчинення злочину молодший обвинувачений був неповнолітнім.

Злочин кваліфіковано як навмисне убивство з особливою жорстокістю.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (20)
  • Наталия Маракулина
    А, зачем содержать его пожизненно??? Писали, что один заключенный обходится налогоплательщика около 4000 гривень, в два раза больше пенсии, всю жизнь работавших пенсионеров!!! 😠😠😠👎👎👎
  • Алена Белоконь
    Бля..ь
  • Татьяна Мовчан
    Разве это люди? Это монстры, которых нужно истреблять.
  • Тамара Скрынник Гулай
    Содержати їх  та годувати в тюрмі за кошти людей. Шкода ,що смертну кару не ввели.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:03 Через потужний циклон, що суне на Вінниччину, розгортають Оперативний штаб photo_camera 16:03 На Корнелюка рятувальники винесли з палаючої квартири двох дітей photo_camera 15:14 150 км/год замість 50. У Якушинцях 20-річний водій BMW влаштував гонки з поліцією 14:14 Ціна підготовки до НМТ: скільки коштують послуги репетиторів у Вінниці? Від читача 19:19 Російська історія про «спробу України вбити Путіна» дроновою атакою — це груба й примітивна брехня 14:09 Четверо дітей у лікарні за 30 хвилин: на одній вулиці у Хмільнику сталися дві дорожні трощі photo_camera 13:13 Житло пошкодила росія. На яку допомогу можна розраховувати від Вінниці? 12:07 Циклон на підході: будьте обережні на дорогах і зарядіть телефони 11:26 Робіть запаси. Пів Вінниці без води через зупинку станції «Вишенька» 11:04 Вибух котла у Махаринцях: молоду жінку з травмами госпіталізували photo_camera 11:00 Чому не варто орієнтуватися лише на колір антифризу (Новини компаній) 10:03 Без води та світла. Адреси, де 7 січня у Вінниці триватимуть ремонти мереж 08:47 Сьогодні з професійним святом вітаємо програмістів. Історія, заборони та прикмети 7 січня 08:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:02 Скільки живих ялинок купили вінничани цього року і за якою ціною 20:25 У Вінниці презентували святкову аудіовиставу, у якій зачепили тему війни 20:12 До води є питання. Що показав моніторинг 233 проб на Вінниччині 19:31 Як депутати Вінницької міськради відвідували сесії у 2025-му році? Ми дізналися 19:03 У десятці найкращих: вінницька «Пироговка» стала одним із лідерів України з трансплантації photo_camera 18:09 Снігопади до 25 см та морози до -23°C: вінничан попереджають про «арктичний шторм» photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up