Козятин

У Козятинській міській територіальній громаді з 7 квітня почали діяти нові заходи боротьби з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19. Серед них — заборона продажу алкоголю у нічний час.

Юна козятинчанка поверталася додому через залізницю. Вона залізла під вагон, щоб скоротити дорогу. У цей момент сталося нещастя — потяг рушив і сильно травмував дівчину. У потерпілої розтрощена ліві нога та плече.

Тиском на бізнес батька чи на її громадську діяльність назвала Юлія Мазур події, що відбуваються зараз в Калинівці. Правоохоронці зупинили роботу фірми її родини, що займається оптом металобрухту, і вилучили залізничні деталі, як нібито крадені. Усі пояснення та документи про походження металу, за словами активістки, поліцейські просто ігнорують. Чому?

  Згадуємо про ще одну аварію на залізниці на території області. У липні 2000 року зійшли з рейок п’ять вагонів потяга Москва-Одеса. На щастя, обійшлося без людських жертв.

Чоловік лежав у місцевій лікарні. Причину смерті не повідомляють.

Займання за 20 хвилин приборкали рятувальники. Також вони допомогли чоловікові, якій у пожежі отримав опіки.

На COVID-19 захворів 60-річний місцевий житель. Він у лікарні. Всі, хто контактували з родиною — на обсервації.

У Козятині до лікарні госпіталізували чоловіка, який прибув з Німеччини. Повідомлялося, що у нього підозра на коронавірус. Аналізу ще немає, але кажуть, що коронавірусом там «не пахне».

У Козятині до лікарні госпіталізували чоловіка, який приїхав з Німеччини. У нього підозрюють коронавірус.

У фейсбук-групі Козятина опублікували фото нової зупинки. На ній бачимо напис «Vinnytsia City» та вінницьку символіку. Допис активно обговорюють. Написав коментар про зупинку і мер міста Олександр Пузир.

keyboard_arrow_up