Козятин

Володимир Авдєєв з Козятинського району продовжує відновлюватися після жахливої трагедії. Рік тому 18-річний хлопець втратив обидві ноги. Чому і як він опинився на залізничних рейках, встановлювала поліція. Слідчий вважає, що сталося це з необережності. Сам ліг на рейки, чи як?.. Чим нині зайнятий сильний духом хлопець?

Після тривалого лікування у Києві повернулася додому 17-річна Діана Цимбарович з Козятина. Дівчині ампутували ліву руку, але вдалося зберегти ногу. Який її стан нині? Поки небайдужі допомагали зібрати кошти на лікування, нелюди викрали з банківської картки немалу суму. Недавно вдруге намагалися це зробити. Чим усе закінчилося?

Колишній боєць батальйону «Айдар» і підрозділу Сил Спеціальних Операцій Ярослава Мазур пройшла відбір на міжнародні змагання «Ігри Воїнів». Напередодні свята Незалежності вона перебувала у Києві на зборах у складі збірної команди. В Америку наша землячка не полетить. Чому?

У Козятинській міській територіальній громаді з 7 квітня почали діяти нові заходи боротьби з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19. Серед них — заборона продажу алкоголю у нічний час.

Юна козятинчанка поверталася додому через залізницю. Вона залізла під вагон, щоб скоротити дорогу. У цей момент сталося нещастя — потяг рушив і сильно травмував дівчину. У потерпілої розтрощена ліві нога та плече.

Тиском на бізнес батька чи на її громадську діяльність назвала Юлія Мазур події, що відбуваються зараз в Калинівці. Правоохоронці зупинили роботу фірми її родини, що займається оптом металобрухту, і вилучили залізничні деталі, як нібито крадені. Усі пояснення та документи про походження металу, за словами активістки, поліцейські просто ігнорують. Чому?

  Згадуємо про ще одну аварію на залізниці на території області. У липні 2000 року зійшли з рейок п’ять вагонів потяга Москва-Одеса. На щастя, обійшлося без людських жертв.

Чоловік лежав у місцевій лікарні. Причину смерті не повідомляють.

Займання за 20 хвилин приборкали рятувальники. Також вони допомогли чоловікові, якій у пожежі отримав опіки.

На COVID-19 захворів 60-річний місцевий житель. Він у лікарні. Всі, хто контактували з родиною — на обсервації.

keyboard_arrow_up