В Калинівці підіняли червоно-чорний прапор революції

В Калинівці підіняли червоно-чорний прапор революції
Перед Калинівською райдержадміністрацією націоналісти підняли червоно-чорний прапор української революції та прапор ЄС.

30 листопада в місті Калинівці за ініціативи ВО «Свобода» пройшла загальноміська акція «Ні – міліційному свавіллю!» Її учасники вимагали негайно припинити репресії проти мирних людей та покарати замовників та організаторів кривавого розгону Євромайдану в Києві.
Чотирьох молодих мешканців Калинівки, які зранку були на Майдані Незалежності в Києві, жорстоко побили бійці «Беркуту». Зі слів постраждалих, під час зачищення центральної площі Києва, беркутівці просто трощили все на своєму шляху. Вони наздоганяли людей навіть за сотні метрів від Майдану та продовжували їх бити.
Депутат міськради Костянтин Васюк заявив, що головною вимогою акції протесту є те, що Янукович та Азаров разом зі своїм урядом мають піти у відставку

Коментарі (10)
  • Anonymous
    Все вірно Зробили Бандера мій герой Мій дід пілся того як пішов з війск НКВД став бійцем УПА
  • Anonymous
    Да и ладно - Италия пусть сама решает свои проблемы. Главное, что в Калиновке свои, почти родные
  • Anonymous
    У немцев были нацисты. Фашисты были в Италии.
  • Anonymous
    "Ах лента за лентою..." © Ідіоти.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Полегшує біль щодня: історія медсестри з Вінниці, яка допомагає повернутися до життя 20:22 Картини в світових колекціях і галереях: синтез сценографії і живопису художниці Ірини Лупащенко photo_camera 20:02 Гарт і команда: у Вінниці розпочалися змагання «Джура» photo_camera 19:02 Безкоштовні щеплення для тварин: у Вінниці стартує виїзна вакцинація від сказу Від читача 08:08 Всеукраїнський турнір з цивільного права і процесу «Майстри цивілістики» відбувся! 18:01 Вінницькі спортсменки вибороли медалі на турнірі у Франції photo_camera 17:17 Ретрити, театр і фестиваль у Карпатах: стартувала програма підтримки ветеранів та їхніх родин photo_camera 17:01 Православний календар на травень 2025 року: свята та пам'ятні дати 16:50 Вибір школи: чому він важливий не менше, ніж вибір університету (Новини компаній) 16:02 У селі Мурафа перекинулось авто: постраждала молодь 15:20 Відпочинок коштом бюджету. Де оздоровлюють дітей з Вінниччини та як отримати безкоштовну путівку 14:25 Знову у строю: прикордонник з Вінниччини повернувся після ампутації play_circle_filled 14:25 Ірина Коцюбівська стане заступницею начальниці Вінницької ОВА 13:31 Ветерани можуть отримати до 250 тисяч на бізнес: Вінниця розширила підтримку 13:05 Куди піти у травні або 13 ідей для відпочинку у Вінниці photo_camera 12:02 Ціну на електрику залишили. До коли діятиме тариф? 11:15 Пів кілограма наркотиків: на Жмеринщині затримали баригу 10:25 Лікування без сліз і страху: зібрали в одну добірку кращі дитячі стоматології Вінниці (партнерський проєкт) 10:07 Де не буде води і світла у Вінниці? Проводять ремонти мереж 10:01 У «Дев’ятки» проста філософія — не брехати солдатам. Офіцер з Могилів-Подільського вивів з оточення 20 воїнів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up